Skladník

NAMEX,s.r.o.

Miesto práce
Namex, Gaštanová, Hurbanovo
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje príjem a výdaj výrobkov, surovín, obalov a tovaru do a zo skladu

- eviduje denné pohyby výrobkov, surovín, obalov a tovaru na sklade

- zabezpečuje spracovanie príjemiek a výdajok - práca so skenerom

- práca v tíme, v stabilnej spoločnosti na plný pracovný úväzok

- preplácanie obedňajšej prestávky

- príjemné pracovné prostredie

- zvýhodnené stravovanie v areáli spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

- práca v 2 zmenách
(ranná 7:00 - 15:00, poobedná15:00 - 23:00)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

1

- platný preukaz VZV

- spoľahlivosť,

- flexibilita,

- ochota učiť sa nové veci

- zdravotný preukaz

- odborná spôsobilosť na vykonávanie epidemiologicky závažnej činnosti, tzv. hygienické minimum

Spoločnosť NAMEX, s.r.o. je významným výrobcom chrumiek, snackov, arašidov a chipsov na Slovensku, kde pôsobí už vyše 30 rokov. Spoločnosť vyrába a dodáva výrobky do rôznych domácich a zahraničných obchodných reťazcov.
V súčasnosti spoločnosť NAMEX, s.r.o. zamestnáva viac než 80 pracovníkov. Od roku 2008 je v spoločnosti zavedený systém manažérstva kvality a bezpečnosti potravín podľa normy IFS a TFS.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4789189  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac