NAMEX Hurbanovo - Maloobchodný predajca pre región Prievidza, Martin, Turčianske Teplice

NAMEX,s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.9.2021
Mzdové podmienky (brutto)
739 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj výrobkov - slaných snackov, arašidov a chipsov v regióne Prievidza, Martin, Turčianske Teplice, Žilina, Trenčín
- práce s E-kasou

- práca v tíme, v stabilnej spoločnosti na plný pracovný úväzok
- celková hrubá mzda 739 € + pohyblivá zložka v závislosti od dosiahnutých celkových tržieb v € bez DPH
- služobné vozidlo PEUGEOT BOXER
- služobný telefón
- príspevok za prenájom vlastných skladových priestorov

Firma NAMEX, ponúka pracovné miesto pre uchádzača z regiónov Prievidza, Martin, Turčianske Teplice. Firma má sídlo v Hurbanove, maloobchodný predajca funguje samostatne v pridelenom regióne PD, TN, MT, ZA . Každý deň odchádza do regiónu zo svojho bydliska, predávať výrobky spoločnosti priamo z motorového vozidla cez e-kasu.
Denne podáva hlásenie o výške predaja za predchádzajúci pracovný deň svojmu nadriadenému do sídla spoločnosti.
Je vítaný uchádzač s vlastnými skladovými priestormi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing, reklama

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- samostatnosť,
- spoľahlivosť,
- flexibilita,
- informačná a matematická gramotnosť,
- organizovanie a plánovanie práce,
- zdravotný preukaz

Spoločnosť NAMEX, s.r.o. je významným výrobcom chrumiek, snackov, arašidov a chipsov na Slovensku, kde pôsobí už vyše 30 rokov. Spoločnosť vyrába a dodáva výrobky do rôznych domácich a zahraničných obchodných reťazcov.
V súčasnosti spoločnosť NAMEX, s.r.o. zamestnáva viac než 80 pracovníkov. Od roku 2008 je v spoločnosti zavedený systém manažérstva kvality a bezpečnosti potravín podľa normy IFS a TFS.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3762650  Dátum zverejnenia: 9.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac