NAMEX Hurbanovo - Maloobchodný predajca pre región Žilina, Trenčín, Martin

NAMEX,s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.10.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj výrobkov - slaných snackov, arašidov a chipsov v regióne Žilina, Trenčín, Martin, Čadca
- práce s E-kasou

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

- celková hrubá mzda 624 € + pohyblivá zložka v závislosti od dosiahnutých celkových tržieb v € bez DPH

- práca v tíme, v stabilnej spoločnosti na plný pracovný úväzok
- služobné vozidlo PEUGEOT BOXER
- služobný telefón

Firma NAMEX, ponúka pracovné miesto pre uchádzača z regiónov Žilina, Trenčín, Martin, Čadca. Firma má sídlo v Hurbanove, maloobchodný predajca funguje samostatne v pridelenom regióne ZA, TN, MT, CA. Každý deň odchádza do regiónu zo svojho bydliska s tým, že v blízkosti si musí zabezpečiť príručný sklad na skladovanie výrobkov. Predáva výrobky spoločnosti priamo z motorového vozidla cez e-kasu.
Denne podáva hlásenie o výške predaja za predchádzajúci pracovný deň svojmu nadriadenému do sídla spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing, reklama

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - pokročilý
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- samostatnosť,
- spoľahlivosť,
- flexibilita,
- informačná a matematická gramotnosť,
- organizovanie a plánovanie práce,
- zdravotný preukaz

Spoločnosť NAMEX, s.r.o. je významným výrobcom chrumiek, snackov, arašidov a chipsov na Slovensku, kde pôsobí už 30 rokov. Spoločnosť vyrába a dodáva výrobky do rôznych domácich a zahraničných obchodných reťazcov.
V súčasnosti spoločnosť NAMEX, s.r.o. zamestnáva viac než 80 pracovníkov. Od roku 2008 je v spoločnosti zavedený systém manažérstva kvality a bezpečnosti potravín podľa normy IFS.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Namex, s.r.o.
Gaštanová č. 6
947 01 Hurbanovo

Kontakt

ID: 3762650   Dátum zverejnenia: 13.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   - celková hrubá mzda 624 € + pohyblivá zložka v závislosti od dosiahnutých celkových tržieb v € bez DPH