Reagujte bez životopisu

Operátor výroby - robotníčka / balička

NAMEX,s.r.o.

Miesto práce
Namex, Gaštanová, Hurbanovo
Termín nástupu
1.1.2022
646 EUR/mesiac646€ - 800€ v závislosti od počtu pracovných dní v mesiaci a výšky príplatkov v danom mesiaci (t.j. poobedňajšia a nočná zmena)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje a vykonáva všetky činnosti spojené s manipuláciou surovín, obalov, hotových výrobkov pri výrobe extrudovaných a fritovaných výrobkov a pražení arašidov.
Pripravuje obalový materiál na balenie hotových výrobkov, kontroluje hmotnosť balených výrobkov, ukladanie zabalených výrobkov do kartónov, lepenie kartónov, zabezpečenie ich správneho označenia, uskladnenie plných kartónov na paletách.

- práca v tíme, v stabilnej spoločnosti na plný pracovný úväzok
- preplácanie obedňajšej prestávky
- príplatok za poobedňajšiu zmenu
- zvýhodnený príplatok za prácu v sobotu
- príjemné pracovné prostredie
- zvýhodnené stravovanie v areáli spoločnosti
- celková hrubá mzda 646 € - 800 € v závislosti od počtu pracovných dní v mesiaci a výšky príplatkov v danom mesiaci (t.j. poobedňajšia a nočná zmena)

Informácie o výberovom konaní

- trojzmenná prevádzka pondelok - piatok
(7:00 - 15:00, 15:00 - 23:00, 23:00-7:00)
- nočná práca

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

výroba extrudovaných a fritovaných výrobkov

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť,
- flexibilita,
- informačná a matematická gramotnosť (základy práce s PC),
- ochota učiť sa nové veci
- zdravotný preukaz
- odborná spôsobilosť na vykonávanie epidemiologicky závažnej činnosti, tzv. hygienické minimum

Spoločnosť NAMEX, s.r.o. je významným výrobcom chrumiek, snackov, arašidov a chipsov na Slovensku, kde pôsobí už vyše 30 rokov. Spoločnosť vyrába a dodáva výrobky do rôznych domácich a zahraničných obchodných reťazcov.
V súčasnosti spoločnosť NAMEX, s.r.o. zamestnáva viac než 80 pracovníkov. Od roku 2008 je v spoločnosti zavedený systém manažérstva kvality a bezpečnosti potravín podľa normy IFS a TFS.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3758637  Dátum zverejnenia: 11.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 646 EUR/mesiac