Operátor výroby - strojník

NAMEX,s.r.o.

Miesto práce
Namex, Gaštanová, Hurbanovo
Termín nástupu
16.9.2019
3,6 EUR/hod.celková hrubá mzda 576 € - 1.000 € v závislosti od počtu pracovných dní v mesiaci a výšky príplatkov v danom mesiaci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha technologických zariadení na výrobu potravín,práca vhodná pre muža. Kontrola technologických zariadení počas chodu výroby aj bežná údržba, dodržiavanie technologických postupov výroby. Príprava materiálov a surovín k výrobe, kontrola ich vlastností a kvality. Príprava aróm k ochucovaniu extrudovaných a fritovaných výrobkov. Zabezpečovanie všetkých činností spojených s manipuláciou surovín, obalov, hotových výrobkov pri výrobe extrudovaných a fritovaných výrobkov a pražení arašidov.

- práca v tíme, v stabilnej spoločnosti na plný pracovný úväzok
- preplácanie obedňajšej prestávky
- príplatok za poobedňajšiu zmenu
- zvýhodnený príplatok za prácu v sobotu
- príjemné pracovné prostredie
- zvýhodnené stravovanie v areáli spoločnosti
- celková hrubá mzda 576 € - 1.000 € v závislosti od počtu pracovných dní v mesiaci a výšky príplatkov v danom mesiaci

- trojzmenná prevádzka (7:00 - 15:00, 15:00 - 23:00, 23:00-7:00)
- nočná práca

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

výroba extrudovaných a fritovaných výrobkov

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť,
- flexibilita,
- informačná a matematická gramotnosť,
- ochota učiť sa nové veci
- zdravotný preukaz
- odborná spôsobilosť na vykonávanie epidemiologicky závažnej činnosti, tzv. hygienické minimum

Spoločnosť NAMEX, s.r.o. je významným výrobcom chrumiek, snackov, arašidov a chipsov na Slovensku, kde pôsobí už vyše 30 rokov. Spoločnosť vyrába a dodáva výrobky do rôznych domácich a zahraničných obchodných reťazcov.
V súčasnosti spoločnosť NAMEX, s.r.o. zamestnáva viac než 80 pracovníkov. Od roku 2008 je v spoločnosti zavedený systém manažérstva kvality a bezpečnosti potravín podľa normy IFS a TFS.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3758621  Dátum zverejnenia: 9.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,6 EUR/hod.celková hrubá mzda 576 € - 1.000 € v závislosti od počtu pracovných dní v mesiaci a výšky príplatkov v danom mesiaci