Vodič MKD

Nákladná autodoprava Only Duly Haranta Dušan

Miesto práce
Kostolište
Termín nástupu
01.08.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná zložka mzdy 576 Eur/mesiac. Plat vodiča MKD 1700 Eur netto, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vodič MKD
- odmena priemerne 1700 Eur netto + bonusy
- práca podľa platnej legislatívy pre vodičov MKD
- práca na trvale pridelenom vozidle
- jazdí sa De, CZ, SK

- voľné víkendy
- dodržiavanie výplatných termínov pravidelne 15 dňa v mesiaci
- možnosť parkovanie osobného vozidla vo firme
- vianočné odmeny na základe určitej odpracovanej doby vo firme

Informácie o výberovom konaní

Úvodné info môžete zaslať mailom alebo poštou.
Každý záujemca o prácu sa po telefonickom dohovore dostaví do sídla našej spoločnosti na osobný vstupný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2018 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

1

Platná karta vodiča, VP, OP
Prax vo vedení nákladného vozidla min. 1 rok
Potvrdenie a preukazy o lekárskej prehliadke, psychologické vyšetrenie.

Firma Dušan Haranta- Only Duly je spoločnosť ktorá sa venuje medzinárodnej kamiónovej doprave v rámci EU , pôsobí na trhu už od roku 1997.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kostolište 121
90062 Kostolište
ID: 3441554   Dátum zverejnenia: 6.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná zložka mzdy 576 Eur/mesiac. Plat vodiča MKD 1700 Eur netto, bonusy