Marketingový manažér junior

Nakladatelství FORUM s.r.o., organizačná zložka

Miesto práce
Seberíniho 1, Bratislava
Termín nástupu
1.10.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1100 EUR + kvartálne a ročné odmeny podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naším cieľom je poskytovať odborné vzdelávanie formou publikácií, seminárov, konferencií, alebo napríklad dlhodobých vzdelávacích kurzov. Snažíme sa to robiť zaujímavo, moderne, ale hlavne kvalitne. Do nášho tímu mladých ľudí teraz hľadáme posilu na pozíciu marketingového špecialistu-juniora pre propagáciu a marketingových produktov našej spoločnosti na slovenskom trhu.

Vzdelávanie ponúkame vždy cielene. Preto využívame direct marketing, za ktorého plánovanie a realizovanie budeš na tejto pozícii zodpovedať. Chceš si vyskúšať zostaviť marketingový plán? Baví Ťa navrhovať a písať marketingové texty, ktoré zaujmú? Alebo sa chceš ukázať pri jednaní s externými partnermi? Toto všetko sa u nás naučíš a vypiluješ k dokonalosti. Na pomoc Tí budú milí kolegovia i know-how medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej v takmer dvadsiatich krajinách po celom svete.

Čo budeš robiť?
• Plánovanie a vyhodnocovanie marketingových kampaní
• Výroba a kontrola materiálov pre direct marketing (e-mail, listy ...) a ďalšie marketingové akcie
• Vyhľadávanie nových predajných kanálov, vrátane online
• Rokovania s dodávateľmi

Čo je k tomu potrebné vedieť?
• Dobrá znalosť slovenského jazyka
• Chuť vymýšľať nové metódy a cesty predaja
• Anglický jazyk na komunikačnej úrovni
• Vhodné aj pre čerstvých absolventov VŠ

A čo za to?
• Základný plat + motivačné štvrťročné bonusy podľa plnenia plánu
• 25 dní dovolenky
• Sick days
• Stravné lístky, kartu Multisport
• Mobilný telefón
• Príjemné a pokojné pracovné prostredie v mestskej časti Bratislava- Ružinov
• Medzinárodný know-how v oblasti marketingových akcií
• Možnosť sebarealizácie vrátane možnosti významne ovplyvniť predaje spoločnosti
• Možnosť vzdelávanie zadarmo (všetky naše akcie)

Pošlite nám CV a pár viet o Vás a o tom, prečo Vás zaujala práve táto pozícia.

Tešíme sa na Vás!

- Pracovný pomer na HPP,
- zázemie medzinárodnej spoločnosti,
- samostatná a zaujímavá práca s možnosťou osobného a profesionálneho rastu,
- rozbiehajúca sa spoločnosť na Slovensku, možnosť tvorby a stavby spoločnosti,
- možnosť ovplyvňovať výšku platu (bonusy za preplnenie plánu...),
- penzijné poistenie platené zamestnávateľom,
- permanentka na športové aktivity podľa výberu...

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing a obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Google Ads - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- VŠ vzdelanie
- kultivovaný, bezchybný písomný prejav
- schopnosť pracovať s textom, logické a tvorivé myslenie
- schopnosť rýchlo sa zorientovať vo zverenej oblasti (firemná legislatíva, financie, manažérske schopnosti) + pracovitosť a nadšenie pre zverené portfólio
- výborné organizačné schopnosti, spoľahlivosť, odolnosť voči stresu, všestrannosť
- schopnosť viesť stretnutie a bez problémov komunikovať osobne, telefonicky, e-mailom
- schopnosť vytvárať v danej oblasti networking a vyvíjať nové marketingové aktivity
- stredne pokročilú znalosť AJ slovom aj písmom

Vydavateľstvo odbornej literatúry a manažérskeho vzdelávania dospelých s medzinárodným zázemím. Zastúpenie v 18 krajinách sveta, celosvetovo 1200 zamestnancov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3758224  Dátum zverejnenia: 9.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 EUR + kvartálne a ročné odmeny podľa výkonu