Reagujte bez životopisu

Obchodný zástupca - predaj v internom call centre

Nakladatelství FORUM s.r.o., organizačná zložka

Miesto práce
Seberíniho 1, Bratislava
Termín nástupu
10/2020
Mzdové podmienky (brutto)
695 EUR/mesiac+ bonus z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzinárodný mediálny dom FORUM, pôsobiaci v 18 krajinách sveta, hľadá do svojho tímu kolegyňu/kolegu na pozíciu:
Predávaj s nami a zarábaj! Práve hľadáme do nášho obchodného tímu novú kolegyňu/kolegu na pozíciu Obchodný zástupca call centra.
Si komunikatívna/y, máš ťah na bránku, rád prijímaš výzvy a zbieraš výsledky svojho snaženia? U nás budeš mať na starosti komunikáciu výhradne s firmami (B2B). Máme pre teba pripravenú databázu kontkatov, o ktorú sa budeš starať práve TY. Ale určite v tom nebudeš sám. Tvoji kolegovia Ťa vo všetkom radi podporia a zároveň odovzdajú svoje know-how. Nepoužívame žiadne callskripty, celá komunikácia záleží len na Tebe. Nie sme komerčné call centrum, kde Ti bude padať jeden hovor za druhým. Tu si pánom svojej aktivity Ty!
Naše nakladateľstvo patrí pod medzinárodné vydavateľstvo FORUM Media Group, ktoré má už 32 ročnú tradíciu a pôsobí v 18 krajinách sveta. A čo je v nakladateľstve FORUM naším cieľom? Poskytujeme odborné vzdelávanie formou publikácií, konferencií, seminárov alebo napríklad dlhodobých vzdelávacích kurzov. Snažíme sa to robiť zaujímavo, moderne, ale hlavne kvalitne.
Čo môžeme ponúknuť my?
• skrátený pracovný týždeň - iba 7,5 hodinová pracovná doba denne
• pracovná doba od 8:00 do 15:30, mimo sviatkov a víkendov
• základný plat + bonusová zložka formou provízií z predaja
• možnosť sebarealizácie vrátane možnosti ovplyvniť predaje spoločnosti
• občerstvenie na pracovisku, stravné lístky, zľava na firemné produkty / služby
• možnosť vzdelávania sa zadarmo (všetky naše akcie)
• priateľský kolektív na Seberíniho 1, 821 03 Bratislava
• práca s možnosťou zmluvy na HPP, na skrátený úväzok
• férové jednanie
• možnosť kariérne rásť a vypracovať sa až na Team leadera

Nástup možný od 15.10.2020!

Čo budete u nás robiť?
• komunikovať s firmami, spravovať databázu kontaktov
• predávať odborné publikácie alebo predplatné časopisov po telefóne
• predávať účasť na konferenciách a seminároch

Aké by ste mal mať predpoklady?

• rád komunikovať, mať kultivovaný hlasový prejav
• vedieť dobre obchodne prezentovať a argumentovať
• byť odolný voči stresu, vedieť si zorganizovať prácu
• mať tímového ducha
• vedieť základnú prácu s PC
• pozitívne myslieť, mať ťah na bránku a orientáciu na výsledok
• ak máš už skúsenosti s aktívnym predajom produktov po telefóne, je to pre Teba veľkou výhodou

Hľadáme kolegov, ktorí s nami potiahnu v projektoch za jeden povraz.

Benefity, na ktoré sa môžete tešiť
• Mladý kolekív
• Stravenky
• Občerstvenie
• Kurzy a vzdelávanie
• Bonusy za výkon
• Príjemné pracovné prostredie
• Profesijný a osobný rozvoj
• Skrátená pracovná doba

Informácie o výberovom konaní

Počet výberových kôl - 1.
Akým spôsobom majú uchádzači kontaktovať našu spoločnosť ? - mailom, telefonicky.
Aké dokumenty má uchádzač zaslať - životopis v slovenčine.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.10.2020 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nakladateľstvo odbornej literatúry a manažérskeho vzdelávania dospelých s medzinárodným zázemím. 32 rokov tradície, zastúpenie v 18 krajinách sveta, celosvetovo 1200 zamestnancov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Seberíniho 1
82103 Bratislava

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3757970  Dátum zverejnenia: 8.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 695 EUR/mesiac