Produktový manažér pre B2B vzdelávanie a vydávanie publikácií

Nakladatelství FORUM s.r.o., organizačná zložka

Miesto práce
Záhradnícka 46, 821 08 Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
01.12.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako produktový manažér pre zverenú oblasť budete vyvíjať odborné B2B produkty a riadiť portfólio nakladateľstva s danou tematikou. Budete tiež úzko spolupracovať s oddelením marketingu na stratégiách predaja svojho radu produktov. Svoje produkty (semináre, publikácie, časopisy, konferencie…) budete zabezpečovať „od A do Z“, a to od nápadu cez produktový koncept, kalkuláciu, kompletnú realizáciu až po záverečné vyúčtovanie. Pracovať budete v menšom priateľskom tíme. Práca je vhodná aj pre nadaných a pracovitých absolventov.

- Pracovný pomer na HPP,
- zázemie medzinárodnej spoločnosti,
- samostatná a zaujímavá práca s možnosťou osobného a profesionálneho rastu,
- rozbiehajúca sa spoločnosť na Slovensku, možnosť tvorby a stavby spoločnosti,
- možnosť ovplyvňovať výšku platu (bonusy za preplnenie plánu...),
- penzijné poistenie platené zamestnávateľom,
- permanentka na športové aktivity podľa výberu...

Informácie o výberovom konaní

Štruktúrovaný životopis + motivačný list

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelávanie, publikačná činnosť, organizačná činnosť, práca s textom, redakčná práca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- VŠ vzdelanie
- kultivovaný, bezchybný písomný prejav
- schopnosť pracovať s textom, logické a tvorivé myslenie
- schopnosť rýchlo sa zorientovať vo zverenej oblasti (firemná legislatíva, financie, manažérske schopnosti) + pracovitosť a nadšenie pre zverené portfólio
- výborné organizačné schopnosti, spoľahlivosť, odolnosť voči stresu, všestrannosť
- schopnosť viesť stretnutie a bez problémov komunikovať osobne, telefonicky, e-mailom
- schopnosť vytvárať v danej oblasti networking a vyvíjať nové produkty
- stredne pokročilú znalosť AJ slovom aj písmom

Nakladateľstvo odbornej literatúry a manažérskeho vzdelávania dospelých s medzinárodným zázemím. 29 rokov tradície, zastúpenie v 20 krajinách sveta, celosvetovo 1200 zamestnancov.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Záhradnícka 46
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Natália Hoľvová
Tel.: 0948 250 887
E-mail: poslať životopis
ID: 1436025   Dátum zverejnenia: 9.11.2017