Pomocný účtovník

Ňakat, s.r.o.

Miesto práce
Strojnícka 20, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
02.05.2024
500 - 1 000 EUR/mesiacOdmeny a bonusy na základe vykonanej práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Priebežné spracovávanie komplexnej účtovnej agendy pre externých klientov
  • Zodpovednosť za správne a včasné vykonanie účtovnej agendy
  • Kontrola účtovných dokladov

V pracovný deň budete mať možnosť sa venovať rôznym úlohám, napríklad spracovávaniu faktúr, kontrolou účtovných dokladov alebo komunikáciou s klientmi.

  • Zabezpečíme ti firemný telefón
  • Možnosť účasti na firemných vzdelávacích programoch a absolvovanie odborných školení v oblasti ekonomiky a účtovníctva
  • Ponúkame flexibilný pracovný čas po zaškolení, aby si si mohol/a prispôsobiť pracovné hodiny svojim potrebám
  • Získaj cenné skúsenosti a zlepši si svoje zručnosti v oblasti účtovníctva a financií.
  • Získaj príležitosť pracovať v stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti.

Informácie o výberovom konaní

Prosíme zaslať životopis a motivačný list.
Odpovedať budeme iba uchádzačom, ktorí splnia požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Exalogic Oberon - Základy
Podvojné účtovníctvo - Základy
Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Požadované hard skills: znalosť účtovníctva a MS Office
  • Požadované soft skills: analytické myslenie
  • Dôležité soft skills: pamäť, pozornosť, precíznosť, spoľahlivosť
  • Ďalšie požiadavky: diskrétnosť, schopnosť dodržiavať termíny

Doprava a logistika, externé vedenie účtovníctva

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Patrik Ňakat
E-mail: poslať životopis
ID: 4800694  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 500 EUR/mesiac