Práca v eshope na polovičný úväzok - maďarčina vítaná

NajTrade s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
1.3.2022
Mzdové podmienky (brutto)
450 EUR/mesiacpolovičný úväzok 4 hod. denne, 13 plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú maďarsky hovoriacu kolegyňu ktorá prevezme celú agendu spojenú s vybavovaním objednávok pre naše eshopy s cestovnými kávovarmi a eko doplnkami.

Pracovná doba: 9:00 - 13:00 / polovičný úväzok.

Náplň práce a zodpovednosti:

- príprava objednávok na odoslanie,
- správa skladových zásob a obalových materiálov,
- vybavovanie telefonátov - v slovenskom a maďarskom jazyku,
- odpisovanie na emaily - v slovenskom, maďarskom a anglickom jazyku,
- vybavovanie vratiek a reklamácií,
- správa eshopu (popisy, prepojenia, recenzie)
- správa firemných sociálnych sietí (ak ovládate - výhodou)
- príprava grafických bannerov (ak ovládate - výhodou)

Všeobecné požiadavky:

- zodpovedný prístup k práci, systematickosť,
- cit pre detail, úhľadné balenie zásielok,
- príjemné vystupovanie cez telefón.

Ďalšie informácie:

Väčšina objednávok má do 0,5 kg, pracuje sa v menšom skade (45 m2).
Sklad + kancelária sa nachádza v Košiciach na Hroncovej 1 v kancelárskej budove.

Naše eshopy, pre ktoré budete pracovať:

www.ekokapsule.sk, www.ekokapszula.hu, www.super-kapsle.cz www.ecocapsule.ro,
www.ekokapsulki.pl, www.lesswastecoffee.com, www.kavashop.hr a oekokapseln.de

- 13. plat,
- hrubá mzda: 450€ / polovičný úväzok (4 hod. denne),
- práca v mladom kolektíve na zaujímavom projekte,
- do budúcna (o 6-12 mes.) možnosť prejsť na plný úväzok podľa dohody,
- možnosť získať nové skúsenosti so správou firemného FB, nastavením google ads, adobe photoshop a pod.

V prípade záujmu nám prosím pošlite životopis na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť NajTrade s.r.o. prevádzkuje eshopy s cestovnými kávovarmi, príslušenstvom a eko produktami od roku 2016. Okrem Slovenska pôsobíme aj na maďarskom, českom, rumunskom, nemeckom poľskom a chorvátskom trhu prostredníctvom samostatných eshopov.
ID: 4245413  Dátum zverejnenia: 25.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 450 EUR/mesiac