Hľadáš zmysluplnú prácu, ktorá nebude napĺňať len tvoje vrecká? Zlepši ľuďom život vďaka angličtine! (Lektor)

Najlepšia Angličtina, n.o. angl.názov Best English, n.o.

Miesto práce
Dunajská 4, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
500 - 2 000 EUR/mesiacZávisí od skutočného množstva odučených hodín.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš prácu, ktorá Ti konečne bude dávať zmysel a uvidíš reálne výsledky svojej práce?
Rád sa učíš nové veci a chceš na sebe makať?
Chceš byť ešte väčší profík v angličtine ako už si?
Chceš odovzdávať svoje vedomosti ďalej a pomáhať ľudom?

Ak si na každú otázku odpovedal ÁNO, čítaj prosím ďalej a dozvieš sa viac o NÁS a Tvojej budúcej práci :)

Našim cieľom je zlepšovať životy ľudí vďaka lepšej angličtine, pomôcť im byť úspešnejšími a sebavedomejšími v živote a otvoriť im dvere do anglicky hovoriaceho sveta, ale aj mnohých príležitostí lepšieho a kvalitnejšieho života a uplatnenia sa aj doma. Alebo kdekoľvek sa rozhodnú. A toto všetko môžeš zapríčiniť ty SÁM SVOJOU PRÁCOU.

Naša škola má vlastný prepracovaný spôsob učenia, ktorý zvládneš počas tréningu a ten Ti pomôže kvalitne učiť.

MY hľadáme UČITEĽA, ktorý to mýslí naozaj seriózne a učenie by ho napĺňalo zo všetkého najviac a učenie je jeho DREAM JOB.
TY ako LEKTOR budeš zodpovedný za skupinky vlastných študentov, ktorých budeš učiť novú gramatiku či slovíčka hravou formou, no hlavne budú ROZPRÁVAŤ ROZPRÁVAŤ ROZPRÁVAŤ CELÉ HODINY! Zbavíš ich strachu a dodáš im chuť zlepšovať sa nielen v angličtine! Budeš pri tom, keď dosiahnu svoje ciele. Začína to vyzerať ako Tvoja vysnívaná práca? Tak čítaj ďalej... :)

Výhody:
-nepotrebuješ žiadnu prax ani špeciálne vzdelanie v obore, my ťa vyškolíme
-absolvuješ jedinečný a náročný tréning, predtým ako začneš učiť prvých študentov
-získaš nový pohľad na učenie,jazyk a prácu s ľudmi
-neštandardná pracovná doba
-kolektív pozitívnych ľudí, ktorí sú nadšení pre to, čo robia!

Nevýhody – pre niekoho tiež výhody :)
-ranné kurzy od 8mej hodiny a večerné do 20tej hodiny
-peniaze iba za skutočne odvedenú prácu, žiaden fix
-práca na živnosť, full time
-učenie je práca s ľudmi a áno občas je to naozaj drina, je to proste poslanie!
-a nikdy nekončiace vzdelávanie!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SUFFICIENT KNOWLEDGE OF SLOVAK LANGUAGE iS A MUST.

Veríme, že kvalitné vzdelanie človeka posúva vpred, zlepšuje jeho život a umožňuje mu uskutočňovať jeho sny. Snažíme sa zlepšovať životy mnohých ľudí tým, že im umožníme komunikovať svetovým jazykom č. 1 = angličtinou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3737723  Dátum zverejnenia: 19.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 500 EUR/mesiac