Zákaznícka podpora pre e-shop

Najlekáreň s.r.o.

Miesto práce
Svätoplukova, Prievidza
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacZákladná mzda 900€ + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • e-mailová a telefonická komunikácia so zákazníkmi
  • komunikácia s distribučnými spoločnosťami
  • objednávanie tovaru z distribučných spoločností
  • komunikácia s kolegami v sklade
  • párovanie prijatých platieb v internom systéme
  • reporting potrieb, požiadaviek a problémov zákazníkov
  • pomocné administratívne práce spojené s plynulým fungovaním internetového obchodu

  • Zázemie dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
  • Zľavy na firemné produkty

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.6.2024 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchodné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

  • výborné komunikačné schopnosti a písomný prejav
  • zodpovednosť a spoľahlivosť
  • orientácia na zákazníka
  • zmysel pre tímovú prácu
  • znalosť základných ekonomických pojmov - faktúra, dobropis ...
  • schopnosť empaticky riešiť problém zákazníka so zakúpeným produktom cez telefón a email
  • trpezlivosť, zmysel pre detail, dochvíľnosť a organizačné schopnosti
  • schopnosť samostatne riešiť vzniknuté problémy a nachádzať riešenia
  • vlastnú iniciatívu
  • dobrú znalosť práce na PC

Spoločnosť poskytuje predovšetkým služby v zdravotníckej oblasti, má v správe niekoľko budov, ktoré si vyžadujú komplexnú správu a starostlivosť.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4838300  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac