Farmaceutický laborant

Najlekáreň s.r.o.

Miesto práce
Andreja Hlinku 22, Prievidza
Termín nástupu
01.12.2020
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiacmzda + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávanie prác pri príjme, príprave, kontrole a uchovávaní liečiv podľa pokynov farmaceuta.
- Kontrolovanie cien liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu v súlade s aktuálnym cenníkom lekárne.
- Preberanie kvantitatívnych zásielok, kontrolovanie správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu.
- Sledovanie exspirácie liekov a vyraďovanie preexspirovaných liekov z použitia.
- V spolupráci s farmaceutom príprava individuálne pripravovaných liečiv v súlade so zásadami správnej výrobnej praxe, platného liekopisu a v súlade s platnými normami.
- Predaj voľnopredajného sortimentu (voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne).
- Poskytovanie súčinnosti pri marketingových aktivitách zamestnávateľa.
- Ďalšie činnosti spojené s chodom lekárne, komunikácia s firmami, zdravotnými poisťovňami.

- Možnosť ďalšieho vzdelávania.
- Práca vo výbornom kolektíve.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Pracovitosť, otvorenosť ,dobromyseľnosť, loajalita.
- Dávame prednosť charakterovým vlastnostiam.
- Príjemné vystupovanie.

Lekáreň pri stanici Vrútky si vyberajú klienti pre jej kvalitnú poradenskú činnosť v oblasti zdravotnej starostlivosti, samoliečenia a štandardizácie výdaja liekov na lekársky predpis a bez lekárskeho predpisu. Osobitnou oblasťou tejto lekárne je poskytovanie odborných informácií o voľnopredajnom sortimente.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3645124  Dátum zverejnenia: 27.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac