Telefonický operátor na infolinke - voľné ihneď

Najlacnejsiedreviny s.r.o.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
700 - 1 200 EUR/mesiac+ príplatky za nadčasy + mesačná odmena v závislosti od hodnotenia výkonnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo od Teba budeme očakávať?

Vykonávať telefonickú komunikáciu s klientom na infolinke
Poskytovať poradenstvo o produktoch a službách
Podávať všeobecné a aktuálne informácie klientom
Prijímať sťažnosti a podnety klientov
Denný report

- príjemné, moderné pracovné prostredie a dobrý kolektív
- stabilné prostredie v prosperujúcej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Životopisy zasielajte s priloženou fotografiou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predchádzajúce pracovné skúsenosti z oblasti komunikácie s klientom výhodou
- orientácia v rastlinných produktoch a službách výhodou
- príjemné vystupovanie a prejav, komunikatívnosť,
- zodpovednosť a lojálnosť
- orientácia na plnenie cieľov, vysoké pracovné ,
nasadenie a schopnosť rýchlo sa učiť nové veci

Spoločnosť je zameraná na záhradkárske potreby, okrasné dreviny a realizáciu okrasných záhrad. Najlacnejsiedreviny.sk je špecializovaný záhradkársky obchod (eshop) so širokou ponukou potrieb pre záhradkárov a ľudí, ktorí hľadajú rastliny a okrasné dreviny. Obchod je zameraný na predaj sortimentu, ktorý komplexne vyrieši všetky potreby týkajúce sa záhrady. Obchod sa špecializuje aj na veľkoobchod.
ID: 4193745  Dátum zverejnenia: 16.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac