Можливість для людей з України

Pracovník záhradného centra- voľné ihneď

Najlacnejsiedreviny s.r.o.

Miesto práce
Chrabrany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiac+ príplatky za nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce spočíva v zabezpečení chodu záhradného centra skladajúca sa z týchto hlavných činností :
- Zabezpečenie starostlivosti o rastliny.
- Vykladanie došlého tovaru (štítkovanie rastlín, ukladanie na plochy)
- Expedícia tovaru (vychystávanie na rozvoz, balenie balíkov)
- Ůdržba areálu (kosenie, strihanie kríkov)

Práca vhodná pre mužov

Príjemné a moderné pracovné prostredie, zaujímavá pracovná náplň na čerstvom vzduchu

Informácie o výberovom konaní

Životopisy zasielajte s priloženou fotografiou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vyžadujeme samostatnosť po zaškolení.
Hľadáme kolegu ktorý má pozitívny vzťah k rastlinám a práca s rastlinami ho bude baviť. Zároveň by mal mať príjemné vystupovanie a mal by byť komunikatívny a pracovitý. Čistý register trestov.

Spoločnosť je zameraná na záhradkárske potreby, okrasné dreviny a realizáciu okrasných záhrad. Najlacnejsiedreviny.sk je špecializovaný záhradkársky obchod (eshop) so širokou ponukou potrieb pre záhradkárov a ľudí, ktorí hľadajú rastliny a okrasné dreviny. Obchod je zameraný na predaj sortimentu, ktorý komplexne vyrieši všetky potreby týkajúce sa záhrady. Obchod sa špecializuje aj na veľkoobchod.
ID: 3902033  Dátum zverejnenia: 7.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac