Administratívny pracovník v stredisku dopravy - voľné ihneď

Najlacnejsiedreviny s.r.o.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
700 - 1 000 EUR/mesiac- príplatok za splnenie plánov na základe mesačného reportu - príplatok za nadčas

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Spracovanie rozvozov v internom jednoduchom systéme na základe pokynov nadriadeného
- Evidencia vozidiel + STK +EK
- Technický stav vozidiel vrátane pneu
- Zodpovednosť za uhradené dialničné známky
- Spracovanie podkladov z rozvozu
- Spätná väzba efektivity rozvozu podľa došlých dokumentov
- Podpora šoférom (korekcie tel. čísel zákazníkov a adries)
- Podpora expedičnímu centru ohľadne komunikácie so šoférmi
- Koordinácia s nákupným oddelením
- Styk s úradmi ohľadne vozidiel
- Zodpovednosť za prenosné pokladne šoférov (nahrávanie produktov, zaškolenie šoférov, riešenie prípadných technických problémov)
- Obvolanie strategických zákazníkov z rozvozových plánov
- Denný reporting, mesačný reporting

Zázemie stabilnej spoločnosti. Možnosť kariérneho rastu. Zľavy na firemné produkty. Stravné lístky, mobil s platinovým paušálom, notebook a iné

Životopisy zasielajte s fotografiou a pripojeným motivačným listom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, logistické, cestná doprava, prevádzka dopravy

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Expert
KROS ONIX - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie voči klientom, komunikatívnosť, samostatnosť pri riešení úloh, flexibilita, schopnosť pracovať pod tlakom, spoľahlivosť, precíznosť, technické myslenie nutnosťou, aktívny šofér..

Spoločnosť je zameraná na záhradkárske potreby, okrasné dreviny a realizáciu okrasných záhrad. Najlacnejsiedreviny.sk je špecializovaný záhradkársky obchod (eshop) so širokou ponukou potrieb pre záhradkárov a ľudí, ktorí hľadajú rastliny a okrasné dreviny. Obchod je zameraný na predaj sortimentu, ktorý komplexne vyrieši všetky potreby týkajúce sa záhrady. Obchod sa špecializuje aj na veľkoobchod.
ID: 3852603  Dátum zverejnenia: 1.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac