800 - 1 400 EUR

Vodič dodávky - voľné ihneď

Najlacnejsiedreviny s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Poľsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie vozidla do 3,5t, pracovná pozícia voľná ihneď, nad 3,5 t výhodou
Začína sa vždy v Topoľčanoch a končí tiež v Topoľčanoch. Rozvážajú sa okrasné dreviny zákazníkom po celej SR po rozvozových trasách. Práca obnáša aj nakládku a vykládku drevín a taktiež prácu s prenosnou pokladnicou. V prípade preukazu C - nákup tovaru podľa potreby v okolitých krajinách.

Telefón a iné

Hľadáme šoférov iba z okolia Topoľčian. Svoje životopisy zasielajte s priloženou fotografiou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy

Vodičský preukaz

B, C

Spoločnosť je zameraná na záhradkárske potreby, okrasné dreviny a realizáciu okrasných záhrad. Najlacnejsiedreviny.sk je špecializovaný záhradkársky obchod (eshop) so širokou ponukou potrieb pre záhradkárov a ľudí, ktorí hľadajú rastliny a okrasné dreviny. Obchod je zameraný na predaj sortimentu, ktorý komplexne vyrieši všetky potreby týkajúce sa záhrady. Obchod sa špecializuje aj na veľkoobchod.

Vinohradnícka 131
955 01 Topoľčany
ID: 3730101   Dátum zverejnenia: 2.8.2019