Marketingový špecialista

NAJKRAJŠIE IHRISKÁ s.r.o.

Areál PPS Group as, Banská Bystrica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacMzda sa odvíja aj od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme dynamického a kreatívneho kolegu, ktorý je zručný v online svete sociálnych sietí a zrealizuje marketingové aktivity od nápadu až po jeho realizáciu.

Náplňou práce bude predovšetkým:
* príprava príspevkov na Facebook a Instagram
* práca s reklamnými kanálmi Google Ads a Facebook Ads
* spravovanie a vytváranie databáz kontaktov
* základná grafická úprava fotografii a základná grafická príprava propagačných materiálov
* prinášanie nových nápadov
* podpora predaja a propagácie našich produktov na slovenskom aj zahraničnom trhu
* správa webových stránok a správa katalógu produktov
* plnenie úloh na základe požiadaviek nadriadeného

Úspešnému uchádzačovi ponúkame príjemné pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, grafika, žurnalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Facebook - Pokročilý
Instagram - Pokročilý
WordPress - Pokročilý
Grafický balík Affinity alebo Adobe - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Predpokladá sa znalosť anglického jazyka. Každý ďalší jazyk je výhodou.

Taktiež očakávame
* výborné organizačné schopnosti
* zodpovedný prístup k práci a dodržiavaniu termínov
* analytické myslenie
* samostatnosť,
* komunikatívnosť
* flexibilita

Spoločnosť NAJKRAJŠIE IHRISKÁ, je najväčší výrobca detských ihrísk a mestského mobiliáru na Slovensku. V súčasnosti vyrábame a dodávame detské ihriská najmä pre zahraničné trhy v rámci celej Európy aj mimo nej. Viac nájdete na našich stránkach: https://www.najkrajsieihriska.sk/kariera

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4359266  Dátum zverejnenia: 20.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac