Dizajnér / konštruktér / kreslič v 3D a produktový manažér

NAJKRAJŠIE IHRISKÁ s.r.o.

Areál PPS Group as, Banská Bystrica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 200 EUR/mesiacMzda závisí od skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme projektantov a kresličov detských ihrísk – nových kolegov pre projekty v oblasti detských ihrísk a mestského mobiliáru. Vašou úlohou bude pripraviť vizualizáciu, výkresy a zoznam použitých komponentov pre dané herné zariadenie.

Vaším výstupom bude projekt v DWG formáte, ktorý sa bude následne editovať podľa požiadaviek zákazníka. Naučíme Vás k svojej práci pristupovať tvorivo a získate množstvo skúseností z jednoduchých ale aj netradičných projektov po celom svete. Základným predpokladom pre to, aby ste sa stali našim kolegom je, aby ste mali predstavivosť, skúsenosti s kreslením v 3D a flexibilita.

Vašou úlohou bude aj vývoj nových produktov, ich navrhovanie, vytváranie 3D modelov a prezentácia.

Nie je dôležité, aký software používate, môžete pracovať v takom software, aký vám je pohodlný a s ktorým máte skúsenosti, dôležitý je plnohodnotný výstup a precízne renderovanie, ktoré uvidí zákazník.

- Vďaka veľmi dobrým výsledkom možnosť neustáleho odborného aj osobnostného rastu a získavanie čoraz väčšieho priestoru v pracovnej náplni
- Strava je zabezpečená priamo do prevádzky
- Práca je vykonávaná v jednozmennej prevádzke (flexibilná pracovná doba po dohode)
- Možnosť homeoffice podľa potreby
- Doprava na pracovisko a z pracoviska po trase Banská Bystrica - Zvolen - Detva

Informácie o výberovom konaní

Predpokladané ukončenie výberového konania - 31.05.2023

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

3D modelovanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Potrebujete vedieť modelovať minimálne v jednom 3D modelovacom softvéri - výber je na Vás - Sketchup, Cinema 4D, 3DS Max, CAD alebo iný, ktorý najlepšie poznáte.

Spoločnosť NAJKRAJŠIE IHRISKÁ, je najväčší výrobca detských ihrísk a mestského mobiliáru na Slovensku. V súčasnosti vyrábame a dodávame detské ihriská najmä pre zahraničné trhy v rámci celej Európy aj mimo nej. Viac nájdete na našich stránkach: https://www.najkrajsieihriska.sk/kariera

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4049208  Dátum zverejnenia: 18.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac