Можливість для людей з України

Stolár / Tesár / Strechár

NAJKRAJŠIE IHRISKÁ s.r.o.

Miesto práce
PPS Areal, Vígľaš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 - 3 500 EUR/mesiacNástupný plat od 10 € / hodina.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví vás práca s drevom? Radi by ste vytvárali jedinečné detské ihriská, ale aj ďalšie výrobky z dreva ako sú stoly, záhradné sedenia, altánky a množstvo ďalších výrobkov. Tak hľadáme práve vás. Získate možnosť neustále zlepšovať svoje vedomosti a zručnosti a samostatne pracovať na projektoch pre slovenský aj zahraničné trhy.

Pracovná pozícia zahŕňa činnosti: Tesár / Stolár / Montážnik

Ponúkame možnosť prísť si vyskúšať prácu a zoznámiť sa s kolektívom na 1-2 skúšobné dni podľa dohody.

- Práca na hlavný pracovný pomer / Živnosť / Dohoda
- Možnosť dlhodobej a celoročnej práce
- Práca vo vykurovanej výrobnej hale
- Práca v modernom pracovnom prostredí
- Prepracovaný systém zaškolenia a vlastný mentor, ktorý vás bude zaučať
- Možnosť úkolovej mzdy - nadštandardné zárobky
- Flexibilná pracovná doba po dohode
- Stravovanie priamo v jedálni spoločnosti
- Kariérny rast - s novými trhmi sa pre Vás otvárajú nové možnosti rastu
- Priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy, ktorá sa u nas cení viac ako kdekoľvek inde

Mzdové podmienky:
Začiatočník: od 10 € / hodina brutto
Mierne pokročilý: 12-15 € / hodina brutto
Pokročilý: 16-21 € a viac / hodina brutto

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vodičský preukaz je výhodou
- oprávnenie na VZV je výhodou

Spoločnosť NAJKRAJŠIE IHRISKÁ, je najväčší výrobca detských ihrísk a mestského mobiliáru na Slovensku. V súčasnosti vyrábame a dodávame detské ihriská najmä pre zahraničné trhy v rámci celej Európy aj mimo nej. Viac nájdete na našich stránkach: https://www.najkrajsieihriska.sk/kariera

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 3941077  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac