Obchodný zástupca/zástupkyňa

NAJFOTOVOLT s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
1 500 EUR/mesiacUvedenie mzdy pre pracovnú pozíciu je našou zákonnou povinnosťou. Na pohovore starostlivo posúdime tvoje skúsenosti a individuálne schopnosti. Výška odmeny závisí na vzájomnej dohode. Naším cieľom je odmeniť ťa férovo s prihliadnutím na tvoje výsledky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležitosť pre zodpovedného a komunikatívneho obchodníka/ čku ktorý/á má ten správny drive a nevadí mu/jej cestovanie.
Ponúkame ti finančné ohodnotenie bez limitu, úmerné len tvojim výsledkom predaja.

Čo ťa u nás čaká:
• aktívne vyhľadávanie a získavanie nových klientov pri predaji fotovoltiky a energetické poradenstvo
• obhliadky nehnuteľností a určenie najoptimálnejšieho riešenia pre konkrétneho klienta
• vedenie obchodných jednaní a dohadovanie podmienok spolupráce
• komunikácia so zákazníkmi, informovanie o službách a novinkách
• udržiavanie obchodných kontaktov a starostlivosť o získaných klientov
• spolupráca s interným oddelením pri riešení požiadaviek klientov
• aktívne zlepšovanie procesov predaja
• komplexné vedenie obchodných prípadov

Čo ti vieme ponúknuť:
• motivačné a férové finančné ohodnotenie za zrealizovaný obchod
• stabilné postavenie spoločnosti na trhu
• predaj kvalitných produktov v rámci rozvíjajúceho sa trhu s fotovoltikou
• spoluprácu s odborníkmi vo svojom odbore
• maximálnu podporu kolegov a pohodovú atmosféru menšieho kolektívu
• otvorené a priateľské pracovné prostredie
• priestor na osobný, kariérny rast a sebarealizáciu
• spoločné firemné akcie
• flexibilný pracovný čas
• možnosť home office / možnosť pracovať v kancelárii podľa toho čo ti viac vyhovuje
Kanceláriu máme v Košiciach, v blízkosti centra mesta s možnosťou bezplatného parkovania v stráženom areáli

Ak ťa naša ponuka oslovila, neváhaj nám poslať svoj životopis. Starostlivo si prejdeme každý jeden. Na výberové stretnutie budeme pozývať tých, ktorí najlepšie spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.
Ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Nerozhoduje

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

predajca, obchodný zástupca

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ako si ťa predstavujeme?
• máš príjemné a reprezentatívne vystupovanie pri telefonickom aj osobnom kontakte
• rád komunikuješ s ľuďmi
• si ochotný vzdelávať sa v danej oblasti a zlepšovať sa v tom čo robíš
• máš relevantné skúsenosti v oblasti aktívneho predaja, obchodu
• vieš pracovať samostatne, ale chápeš že bez pomoci tímu to niekedy nejde
• vieš si plánovať a organizovať vlastnú prácu
• dokážeš dotiahnuť veci do konca
• si flexibilný a ochotný cestovať
• máš vlastné auto
• zvládaš základnú prácu s PC (MS Word, MS Excel, MS Outlook)

Skúsenosti s fotovoltikou sú vítané, nie však podmienkou
Znalosť maďarského jazyka je vítaná, nie však podmienkou

Sme obchodná spoločnosť zameraná na predaj a montáž fotovoltických systémov.

Naším klientom poskytujeme komplexné služby vrátane poradenstva a kompletnej administratívy pri realizácii ich fotovoltického systému. Spolupracujeme s odborníkmi a overenými dodávateľmi, vďaka ktorým vieme zabezpečiť tie najkvalitnejšie produkty, ktoré sú aktuálne dostupné na trhu. Pravidelne sa vzdelávame a sledujeme novinky v našom odbore, aby sme mohli poskytovať tie najlepšie služby.
Veríme, že najlepšou reklamou je pre nás spokojný zákazník a kvalita našej práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavol Ruják
E-mail: poslať životopis
ID: 4835678  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac