Obchodno - technický zástupca v AUTOMOTIVE

Náhradné vozidlo, s.r.o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
September 2022
Od 1 500 EUR/mesiacMzda pozostáva z fixnej zložky 1500 € brutto a variabilnej zložky. Do variabilnej zložky patria odmeny za dojednanie nových kontraktov. Práca na živnosť/s.r.o. výhodou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyhľadávanie a dojednanie nových obchodných príležitostí, partnerstiev a kontraktov
- Dohľad nad rozbehnutím nových spoluprác
- Plánovanie a rozvoj obchodnej stratégie a obchodnej siete
- Udržiavanie vzťahov s už existujúcimi obchodnými partnermi

- Perspektívna a zaujímavá práca v mladom a príjemnom kolektíve
- Motivujúce finančné ohodnotenie: fixná zložka + variabilná zložka
- Flexibilný pracovný čas (možnosť práce z domu)
- Firemné vozidlo, telefón a notebook je možné využívať aj na súkromné účely
- Možnosť testovania najnovších modelov automobilov
- Firemné teambuldingy

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem o pracovnú ponuku a zaslali svoj životopis. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí postúpia do 2. kola výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodný zástupca

Počet rokov praxe

2

Hľadáme komunikatívneho, milého a zodpovedného človeka, ktorý zapadne do nášho kolektívu a zároveň nám pomôže pri rozvoji spoločnosti najlepšie, ako bude vedieť. Od obchodného zástupcu očakávame, že bude mať chuť pracovať a rozširovať pôsobenie spoločnosti podľa našich predstáv. Práca je vhodná aj pre ženy.

Sme spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle. Venujeme sa najmä prenájmu náhradných vozidiel pre obchodných partnerov a riešeniu poistných udalostí našich klientov.

Vďaka nášmu záujmu rásť a zväčšovať pôsobenie, hľadáme do tímu nových kolegov, ktorých bude baviť práca s mladým, šikovným a dobre naladeným kolektívnom.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4395104  Dátum zverejnenia: 4.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac