Disponent národnej dopravy (B.Bystrica)

Nagel Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
750 EUR/mesiac + 400 EUR prémiová zložka tj. mesačný príjem 1150 EUR / Brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • organizácia nákladnej vnútroštátnej dopravy
  • zabezpečovanie vyťaženosti nákladných vozidiel
  • poskytnutie súčinnosti pri organizácií nákladke a výkladke tovaru
  • zabezpečovanie potrebnej administratívy na oddelení
  • evidencia a vytváranie objednávok v internom systéme.
  • inventarizácia tovarových položiek na sklade
  • práca na zmeny ranná od 4:30 do 12:30 a poobedna od 14:00 do 22:00
  • v prípade nutnosti práca s NZV, vykládka a nakládka tovaru, chladený sklad 4°C.

  • stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti
  • mzda vždy do 10.dňa v mesiaci na vašom účte
  • stravné lístky v hodnote 4,00 €
  • príspevok na občerstvenie za každý odpracovaný deň
  • možnosť bezplatného získania / obnovenia preukazu na NZV, VZV
  • príspevok vo výške 170,-€, pri významných životných udalostiach
  • spoločenské akcie: grilovačka, futbalové turnaje, vianočný večierok

„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dáva tým spoločnosti Nagel Slovensko, s.r.o. súhlas so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v zaslanom dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu nevyhnutnú pre výberový proces najneskôr však do jeho ukončenia (resp. do písomného odvolania súhlasu uchádzačom ) v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Prax na pozícii disponenta alebo vodiča nákladného automobilu výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

  • samostatnosť
  • zodpovednosť
  • časová flexibility

Nagel Slovensko je renomovaná medzinárodná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou zaoberajúca sa logistikou potravín s pridanými hodnotami ako je skladovanie, prebaľovanie ale aj štítkovanie tovaru. Na Slovenskom trhu spolu s približne 80timi kolegami zo skladu a administratívy denne zásobujeme obchody a reťazce chladenými ale aj suchými či čerstvými potravinami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Plintovičová
Tel.: +421910323029
E-mail: poslať životopis
ID: 2936022  Dátum zverejnenia: 15.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac