Referent skladového hospodárstva - príjem, výdaj

Nagel Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ihneď
Od 1 450 EUR/mesiacDvojzložková mzda v zložení 1250 Eur Brutto + 200 eur prémiová zložka mzdy. Možnosť zárobku až 1700 eur ( nočné, víkendové aj chladové príplatky)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

✔️práca na zmeny od 6-18:00 a 18:00 - 6:00 ( noc / 12 hod. služby)
✔️práca so skladovým počitačovým systémom,
✔️systémový príjem a výdaj tovaru
✔️kontrola prijímaného tovaru podľa dodacích listov
✔️potvrdzovanie dodacích listov a sprievodných dokladov
✔️ evidencia a spracovanie objednávok skladových zákazníkov
✔️ pridelovanie objednávok na vychystanie
✔️koordinácia práce skladových pracovníkov
✔️ kontrola dodržiavania skladových procesov, implementácia zmien podľa požiadaviek zákazníka
✔️optimalizácia skladových procesov
✔️aktívna komunikácia a zákaznícky servis pre skladových zákazníkov
✔️ komplexné riešenie požiadaviek skladových zákazníkov
✔️ vedenie a spracovávanie inventúrych kontrol skladových zásob zákazníkov

✔️ mzda vždy do 10.dňa v mesiaci na vašom účte
✔️ možnosť absolvovania jazykových a iných vzdelávacích kurzov
✔️ príspevok na stravu v hodnote 5,83 € plne hradený zamestnávateľom ( bez zrážky)
✔️ perspektívne zamestnanie z dlhodobého hľadiska
✔️ práca v stabilnej, rastúcej spoločnosti
✔️ príspevok vo výške 170,-€, pri významných životných udalostiach
✔️ spoločenské akcie: grilovačka, futbalové turnaje, vianočný večierok

„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dáva tým spoločnosti Nagel Slovensko, s.r.o. súhlas so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v zaslanom dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú (t.j. do písomného odvolania) v zmysle zákona č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • zodpovednosť
  • komunikatívnosť
  • samostatnosť
  • časová flexibilita
  • odolnosť voči stresu

Nagel Slovensko je renomovaná medzinárodná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou zaoberajúca sa logistikou potravín s pridanými hodnotami ako je skladovanie, prebaľovanie ale aj štítkovanie tovaru. Na Slovenskom trhu spolu s približne 80timi kolegami zo skladu a administratívy denne zásobujeme obchody a reťazce chladenými ale aj suchými či čerstvými potravinami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Plintovičová
Tel.: +421910323029
E-mail: poslať životopis
ID: 2243374  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac