Obchodný manažér

NAGAL s.r.o.

Rybničná 40, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.10.2017 alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou (fix+odmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou pracovnou náplňou je obchodné zameranie na predaj vzduchotechnických zariadení a príslušenstva (napr. VZT jednotky, filtre, podlahový systém, tepelné čerpadlá, rekuperácie).
Plnenie a dosahovanie obchodných, predajných a ostatných stanovených cieľov.
Udržiavať obchodné vzťahy a komunikáciu so zverenými zákazníkmi.
Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a nových zákazníkov, následná komunikácia v tomto smere.
Vykonávanie denných naplánovaných návštev zákazníkov.
Preberanie a spracovanie objednávok od zákazníkov, zodpovednosť za ich vybavenie, riešenie reklamácií.
Monitorovanie aktivity konkurencie, celkový prehľad o predaji vzduchotechniky a príslušenstva vo zverenom regióne.
Vykonávanie aktualizácií databázy zákazníkov.
Príprava plánov obchodných cieľov.
Príprava zmlúv, koordinácia dodávok, príprava správ o predaji, pravidelné reporty.

Obchodnícko - motivačné ohodnotenie: Fixný plat + motivujúce ohodnotenia v rámci variabilnej zložky mzdy.
Mobil, počítač, služobné auto, kancelária.
Technická a dokumentačná podpora.
Práca v dynamickej spoločnosti.

Spätne kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí splnia výberové kritéria pre prvé kolo. Po vyhodnotení dostupných informácii o uchádzačovi bude pohovor prebiehať dvojkolovo.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania 01.10.2017 a termín nástupu 01.10.2017 alebo DOHODOU.

Všetky ostatné uvedené informácie sú výhodou:
- predchádzajúca skúsenosť v oblasti predaja hlavne v segmente vzduchotechniky
- silné vyjednávacie, obchodné a komunikačné zručnosti
- analytické myslenie
- tímový hráč
- ekonomické povedomie
- silná orientácia na zákazníka
- práca s PC
- aktívny vodič

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

komunikatívnosť, flexibilita, spoľahlivosť, precíznosť, pracovitosť, aktívny vodič, práca s PC

www.nagal.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2697407  Dátum zverejnenia: 14.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou (fix+odmeny)