Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Inžinier pre inovácie senior

Lokalita
Plavecký Štvrtok
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaná mzda*
2 432 EUR/mesiacPriemernú mesačnú mzdu 2 432 EUR tvorí základná mesačná mzda od 2 245 EUR a 13. plat. Suma základnej mesačnej mzdy je uvádzaná ako minimálna, skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami.

Priemernú mesačnú mzdu 2 432 EUR tvorí základná mesačná mzda od 2 245 EUR a 13. plat. Suma základnej mesačnej mzdy je uvádzaná ako minimálna, skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Na oddelení inovácií hľadáme nového kolegu, ktorý sa bude intenzívne podieľať na našej transformácii zo skladovateľa zemného plynu na skladovateľa energie. Privítame skúseného inžiniera, pre ktorého budú výzvou technické riešenia v oblasti skladovania energie a ďalších inovácií. Vybraný kandidát získa prácu v stabilnej spoločnosti so strategickým významom na európskom energetickom trhu.

  • Príprava technických podkladov pre inovatívne projekty
  • Technická príprava projektov, vrátane technických špecifikácii, výpočtov a pod.
  • Analýza dát s následným spracovaním podkladov pre ekonomické modely
  • Vypracovávanie, zabezpečovanie odborných posudkov, simulácií a expertíznych činností v oblasti skladovania energie, dekarbonizácie, výroby energie z obnoviteľných zdrojov
  • V spolupráci s ďalšími oddeleniami posudzovanie vplyvu zmeny pracovného média na infraštruktúru a pod.
  • Spolupráca na projektoch s medzinárodnými partnermi

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Zameranie

Technický smer , prírodovedný smer so zameraním na procesné inžinierstvo, energetiku a pod.

Počet rokov praxe

5

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

  • Prax v oblasti plynárenstva a energetiky min. 5 rokov
  • Znalosť príslušnej legislatívy v oblasti
  • Jazykové znalosti: Anglický jazyk – aktívne a/alebo nemecký jazyk- aktívne
  • Vodičské oprávnenie skupiny B
  • PC a MS Office – pokročilý
  • Dobré analytické schopnosti
  • Znalosť energetického trhu/plynárenských/vodíkových technológií

Aké výhody a benefity ponúkame?

  • Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
  • Systém zamestnaneckých výhod a benefitov:
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Príspevok na dopravu do zamestnania
  • Príspevok na regeneráciu pracovnej sily
  • Sociálne výpomoci
  • Príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
  • Zamestnanecké pôžičky
  • Príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
  • Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
  • Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
  • Kvalitný vzdelávací program
  • Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
  • Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
ID: 4686228  Dátum zverejnenia: 2.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 432 EUR/mesiac