Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Pracovník servisu náraďovej prevádzky

Lokalita
Plavecký Štvrtok
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaná mzda*
1 320 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda je od 1 265 € + 13. plat do výšky 50 % základnej mzdy. Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna. Jej skutočná výška závisí od vašich individuálnych schopností, skúseností a odbornej praxe a bude predmetom vzájomnej dohody. Základná mesačná mzda môže byť upravená po vyhodnotení výkonnosti.

Základná mesačná mzda je od 1 265 € + 13. plat do výšky 50 % základnej mzdy. Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna. Jej skutočná výška závisí od vašich individuálnych schopností, skúseností a odbornej praxe a bude predmetom vzájomnej dohody. Základná mesačná mzda môže byť upravená po vyhodnotení výkonnosti.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Hľadáme kolegu, pre ktorého budú výzvou zaujímavé technické zadania a ktorý vhodne doplní náš dobre fungujúci tím.

  • Práce spojené s pažením a skrutkovaním pažnicových a stupačkových kolón s grafickým záznamom doťahovaných spojov.
  • Servisné práce na očisťovacom zariadení výplachu a kontroly a údržba zariadení na ústiach vrtu a POS spojené s tlakovými skúškami.
  • Skrutkovanie pakrovacích zostáv so stupačkami a grafickým záznamom doťahu na POS.
  • Plánované bežné opravy a údržba hydraulických kľúčov, pakrovacej techniky a vrtného náradia.
  • Montáž a tlakové skúšky hydraulických preventerov rôznych druhov a zostáv podpovrchového vystrojenia sond.
  • Montáže a tlakové skúšky podpovrchových a povrchových bezpečnostných ventilov na súpravách.
  • Zapustenie zátok do produkčných krížov pomocou lubrikačnej hlavy, yýmeny posúvačov.
  • Vedenie dennej evidencie prevádzky prideleného vozidla.
  • Riadenie pracovníkov servisu pri výkone ich prác a kontrolovanie plnenia úloh.
  • Vedenie predpísanej prevádzkovej a inej povinnej dokumentácie.

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Zameranie

Technický smer

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

  • Zváračské oprávnenie v oblasti zvárania nelegovaných a nízko legovaných ocelí nevyžadujúcich predohrev elektrickým oblúkom obalenou elektródou ZK 311-1 (Z-E1) – prax je podmienkou
  • Zváranie plameňom a rezanie kyslíkom ZK 111-1 (Z-G1) – prax je podmienkou
  • Vodičský preukaz skupiny B
  • Samostatnosť
  • Schopnosť pracovať v tíme

Aké výhody a benefity ponúkame?

  • Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
  • Systém zamestnaneckých výhod a benefitov:
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Príspevok na dopravu do zamestnania
  • Príspevok na regeneráciu pracovnej sily
  • Sociálne výpomoci
  • Príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
  • Zamestnanecké pôžičky
  • Príspevky na materské školy/školy – školné pre deti zamestnancov
  • Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. Sick Days
  • Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
  • Kvalitný vzdelávací program
  • Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
  • Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
ID: 4662152  Dátum zverejnenia: 17.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 320 EUR/mesiac