Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Pracovník v údržbe silnoprúdových alebo slaboprúdových zariadení

Lokalita
Malacky
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaná mzda*
1 320 EUR/mesiacMesačná mzda sa skladá zo základnej 1 100 € a variabilnej zložky 220 €. Reálna výška mzdy bude upravená v súlade s vašimi schopnosťami, znalosťami a zručnosťami. Základná mesačná mzda bude upravovaná po hodnotení vašej výkonnosti a plnenia osobných cieľov po prvých 6 mesiacoch. Kariérny rast je možný v závislosti od rýchlosti učenia a miery zodpovednosti.

Mesačná mzda sa skladá zo základnej 1 100 € a variabilnej zložky 220 €. Reálna výška mzdy bude upravená v súlade s vašimi schopnosťami, znalosťami a zručnosťami. Základná mesačná mzda bude upravovaná po hodnotení vašej výkonnosti a plnenia osobných cieľov po prvých 6 mesiacoch. Kariérny rast je možný v závislosti od rýchlosti učenia a miery zodpovednosti.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Na odbore údržby hľadáme kandidáta so skúsenosťami v oblasti elektrotechniky, so zmyslom pre detail a s chuťou aplikovať skúsenosti po zaškolení na plynových zariadeniach.
V pracovnej skupine bude realizovať preventívne a korektívne činnosti podľa týždenného plánu prác. Pri práci eliminuje veľa papierovej agendy a výkon činnosti bude realizovať v informačných systémoch.
V práci zasahujeme do celej infraštruktúry zásobníka a ťažby plynu na západnom Slovensku, a preto je dôležité sa vedieť rýchlo učiť. Naším cieľom a poslaním je vždy vykonať zákazky bezpečne v dohodnutom termíne a v najvyššej kvalite.

Zmysel a poslanie pozície
  • Realizovať požiadavky na údržbu pre interných klientov s vyššou pridanou hodnotou

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce
  • Pravidelná kontrola, údržba a oprava elektrických silnoprúdových alebo slaboprúdových zariadení (ako súčasť plynových a tlakových zariadení) v pracovnej skupine
  • Väčšina prác vykonávaná celoročne vo vonkajších podmienkach v lokalite Záhorie
  • Zodpovednosť za spracovanie záznamu/reportu o výsledku a doporučení z kontroly v prevádzkovej dokumentácii a do informačného systému
  • Odborné vzdelávanie a kariérny rast na menších projektoch realizovaných v rámci údržby

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Zameranie

Technický smer výhodou

Počet rokov praxe

2

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

  • Spôsobilosť podľa vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z. z. min. § 22 do 1000 V objektoch A, objekty B – výhodou
  • Prax v elektrotechnike min. 2 roky
  • Práca s PC – užívateľská znalosť Microsoft Office: Excel, Word; internet,
  • Vodičské oprávnenie skupiny B
  • Anglický, prípadne nemecký jazyk – úroveň A1 - výhodou
  • Logické a technické myslenie
  • Systematická práca so zameraním na detail
  • Komunikatívnosť

Aké výhody a benefity ponúkame?

  • Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
  • Systém zamestnaneckých výhod a benefitov:
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Príspevok na dopravu do zamestnania
  • Príspevok na regeneráciu pracovnej sily
  • Sociálne výpomoci
  • Príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
  • Zamestnanecké pôžičky
  • Príspevky na materské školy/školy – školné pre deti zamestnancov
  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť práce z domu – Home Office
  • Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. Sick Days
  • Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
  • Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
  • Kvalitný vzdelávací program
  • Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
  • Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
ID: 4551658  Dátum zverejnenia: 6.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 320 EUR/mesiac