Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Projektový manažér pre inovatívne projekty

Lokalita
Plavecký Štvrtok, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaná mzda*
2 083 EUR/mesiacPriemernú mesačnú mzdu 2 083 EUR tvorí základná mesačná mzda od 2 000 EUR a 13. plat. Suma základnej mesačnej mzdy je uvádzaná ako minimálna, skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami.

Priemernú mesačnú mzdu 2 083 EUR tvorí základná mesačná mzda od 2 000 EUR a 13. plat. Suma základnej mesačnej mzdy je uvádzaná ako minimálna, skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Hľadáme kolegu – projektového manažéra, ktorý bude pracovať na inovatívnych projektoch zameraných na transformáciu energetiky s prechodom na zelené / obnoviteľné zdroje. Vybraný kandidát získa prácu v stabilnej spoločnosti so strategickým významom v oblasti energetiky.

  • Tvorba a riadenie projektov so zameraním na transformáciu energetiky
  • Identifikácia potenciálnych možností pre ďalší rozvoj spoločnosti
  • Tvorba základných ekonomických modelov
  • Skríning dotačných schém, príprava projektov pre uchádzanie sa o finančné granty,
spolupráca pri podávaní žiadostí vrátane následnej implementácie projektov
  • Komunikácia s ministerstvami, národnými inštitúciami ako i medzinárodnými
inštitúciami (EU)
  • Príprava podkladov pre schválenie projektov v rámci spoločnosti
  • Zastupovanie spoločnosti v medzinárodných komisiách
  • Plánovanie, kontrola a vyhodnocovanie jednotlivých projektov
  • Aktívna komunikácia s partnermi projektu/členmi tímu
  • Pravidelné reportovanie o postupe realizačných prác na danom projekte
  • Pracovné cesty v závislosti od povahy projektu

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Zameranie

Ekonomické/technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

  • Minimálne pracovné skúsenosti 3-5 rokov v tvorbe a
riadení projektov, s grantovými schémami a výzvami
  • Analytické a negociačné schopnosti
  • Komunikačné a argumentačné zručnosti
  • Schopnosť pracovať v tíme
  • Precíznosť a dôslednosť
  • Ochota cestovať
  • Samostatné riešenie úloh s pridanou hodnotou pre
spoločnosť
  • Vodičské oprávnenie skupiny B
  • Nemecký jazyk resp. iný svetový jazyk - výhodou
  • Znalosť v oblasti energetiky, štátnej správy výhodou
  • Znalosť príslušnej legislatívy - výhodou
  • Certifikácia v projektovom manažmente – výhodou
  • Certifikácia v ekonomickej/energetickej oblasti -
výhodou

Aké výhody a benefity ponúkame?

Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
Príspevok na dopravu do zamestnania
Príspevok na regeneráciu pracovnej sily
Sociálne výpomoci
Príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
Zamestnanecké pôžičky
Príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
Flexibilný pracovný čas
Možnosť práce z domu - „Home office“
Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
Kvalitný vzdelávací program
Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
ID: 4534644  Dátum zverejnenia: 18.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 083 EUR/mesiac