Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Prevádzkový mechanik - elektro zameranie

Lokalita
Gajary
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaná mzda*
1 020 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda od 850 € a variabilná zložka mzdy 20%. Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna. Jej skutočná výška závisí od vašich individuálnych schopností, skúseností, odbornej praxe a bude predmetom vzájomnej dohody. Základná mesačná mzda môže byť upravená po zhodnotení výkonnosti.

Základná mesačná mzda od 850 € a variabilná zložka mzdy 20%. Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna. Jej skutočná výška závisí od vašich individuálnych schopností, skúseností, odbornej praxe a bude predmetom vzájomnej dohody. Základná mesačná mzda môže byť upravená po zhodnotení výkonnosti.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Máš technické zmýšľanie a chceš získať prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti expandujúcej na zahraničných trhoch so strategickým významom v oblasti energetiky?
Si tímový, zodpovedný a ochotný učiť sa nové veci?
Hľadáme nového kolegu, pre ktorého budú výzvou rôzne technické zadania a ktorý vhodne doplní náš dobre fungujúci tím.

  • Kontrola, údržba a oprava vyhradených technických zariadení (elektro, tlakové nádoby a plynové zariadenia)
  • Kvalitný a kvalifikovaný výkon údržby a opravy zariadení v zmysle prevádzkovej dokumentácie
  • Diagnostika a analýza porúch zariadení s návrhom účinných opatrení smerujúcich k zamedzeniu ich opakovania sa
  • Zodpovednosť za dodržiavanie predpisov a súvisiacej legislatívy v zmysle prevádzkových a bezpečnostných predpisov pri práci na vyhradených technických zariadeniach
  • Vedenie referentského vozidla (VP skupina B)
  • Zodpovednosť za správne vypracovanie a vyplnenie dokladov o výkone práce, spotrebe materiálu a výkone prideleného vozidla

  • Ide o prácu v 8 hodinovej jednozmennej prevádzke

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Zameranie

Elektrotechnické zameranie

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

  • Prax v odvetví energetiky výhodou
  • Zdravotná spôsobilosť na prácu vo výškach
  • Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na prácu na elektrotechnických zariadeniach výhodou
  • Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na obsluhu plynových zariadení a tlakových nádob výhodou
  • Vodičské oprávnenie skupina B
  • Samostatnosť, komunikatívnosť

Aké výhody a benefity ponúkame?

  • Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
  • Systém zamestnaneckých výhod a benefitov:
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • príspevok na dopravu do zamestnania
  • príspevok na regeneráciu pracovnej sily
  • sociálne výpomoci
  • príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
  • zamestnanecké pôžičky
  • príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
  • Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
  • Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
  • Kvalitný vzdelávací program
  • Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
  • Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
ID: 4504480  Dátum zverejnenia: 19.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 020 EUR/mesiac