Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Projektový manažér - junior

Lokalita
Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaná mzda*
1 560 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda od 1 300 € a variabilná zložka mzdy 20 %. V prípade absolventa bez skúseností je základná mesačná mzda od 1 200 a variabilná zložka mzdy 20%. Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna. Jej skutočná výška závisí od vašich individuálnych schopností, skúseností, odbornej praxe a bude predmetom vzájomnej dohody. Základná mesačná mzda môže byť upravená po vyhodnotení výkonnosti.

Základná mesačná mzda od 1 300 € a variabilná zložka mzdy 20 %. V prípade absolventa bez skúseností je základná mesačná mzda od 1 200 a variabilná zložka mzdy 20%. Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna. Jej skutočná výška závisí od vašich individuálnych schopností, skúseností, odbornej praxe a bude predmetom vzájomnej dohody. Základná mesačná mzda môže byť upravená po vyhodnotení výkonnosti.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Hľadáme kolegyňu/kolegu – projektového manažéra, pre ktorého budú výzvou rôzne zaujímavé zadania a ktorý vhodne doplní náš dobre fungujúci tím. Vybraný kandidát získa prácu v stabilnej spoločnosti so strategickým významom v oblasti energetiky.

  • Spolupráca pri identifikácii vhodných E&P a UGS projektov v zahraničí v zmysle stratégie spoločnosti a výberových kritérií pre projekty
  • Pomoc pri riadení dataroomov a due dilligence vybraných projektov
  • Pomoc pri komplexnom zhodnotení príležitostí (geologická, technická, legislatívna, komerčná, ekonomická stránka) a príprava návrhu ďalšieho postupu/schválenia v orgánoch spoločnosti
  • Plánovanie, koordinácia, rozvrhovanie, prideľovanie a kontrolovanie výsledkov prác počas jednotlivých krokov
  • Kontrola a vyhodnocovanie jednotlivých etáp projektu
  • Sledovanie požiadaviek v rámci projektov, stavu ich plnenia a príslušných nákladov
  • Aktívna komunikácia s partnermi projektu/členmi tímu
  • Pravidelné reportovanie o postupe realizačných prác na danom projekte
  • Pracovné cesty v závislosti od povahy projektu

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Zameranie

Ekonomické/technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

  • Analytické a negociačné schopnosti
  • Komunikačné a argumentačné zručnosti
  • Schopnosť pracovať v tíme
  • Flexibilita a ochota prispôsobiť pracovný deň aktuálnemu množstvu práce/stavu projektov
  • Ochota cestovať
  • Samostatné riešenie úloh s pridanou hodnotou pre spoločnosť
  • Ovládanie ukrajinského, maďarského alebo nemeckého jazyka – výhodou
  • Znalosť oil & gas upstream & midstream biznisu – výhodou
  • Znalosť príslušnej legislatívy - výhodou
  • Certifikácia v projektovom manažmente – výhodou
  • Certifikácia v ekonomickej/energetickej oblasti - výhodou

Aké výhody a benefity ponúkame?

Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
Príspevok na dopravu do zamestnania
Príspevok na regeneráciu pracovnej sily
Sociálne výpomoci
Príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
Zamestnanecké pôžičky
Príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
Flexibilný pracovný čas
Možnosť práce z domu - „Home office“
Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
Kvalitný vzdelávací program
Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
ID: 4446684  Dátum zverejnenia: 2.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 560 EUR/mesiac