Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Procesný inžinier senior

Lokalita
Plavecký Štvrtok
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaná mzda*
2 470 EUR/mesiac* Základná mesačná mzda od 1 900 € a variabilná zložka mzdy 30 %. Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna. Jej skutočná výška závisí od vašich individuálnych schopností, skúseností, odbornej praxe a bude predmetom vzájomnej dohody.

* Základná mesačná mzda od 1 900 € a variabilná zložka mzdy 30 %. Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna. Jej skutočná výška závisí od vašich individuálnych schopností, skúseností, odbornej praxe a bude predmetom vzájomnej dohody.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Máš technické zmýšľanie a chceš získať prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti expandujúcej na zahraničných trhoch so strategickým významom v oblasti energetiky?
Si tímový, zodpovedný a ochotný učiť sa nové veci?
Hľadáme nového kolegu, pre ktorého budú výzvou rôzne technické zadania a ktorý vhodne doplní náš dobre fungujúci tím.

  • Príprava a spracovanie technických podkladov pre nové projekty a postupy súvisiace s rozvojom skladovacích kapacít, zvyšovanie technickej úrovne, bezpečnosti a spoľahlivosti zariadení a optimalizácie ich prevádzky
  • Posudzovanie nových technických návrhov z pohľadu stratégie a rozvoja
  • Definovanie stratégie používania a obnovy zariadení v súlade so stratégiou rozvoja divízie a s najnovším vývojovými trendmi vo svete
  • Analýza hydraulických a procesných výpočtov jednotlivých zariadení PZZP (sondy, potrubia, sušiace jednotky, kompresory, atď.) s cieľom definovať ich vplyv na celkový výkon zásobníka.
  • Modelovanie prestupu tepla v kombinácii s prúdením tekutín (potrubné a porézne systémy, využitie geotermálnej energie)
  • Riadenie a koordinácia technickej časti realizácie zložitých projektov v rámci modernizácií
  • Tvorba technických dodacích podmienok a špecifikácií pre obstarávanie zariadení vrátane následného vyhodnocovania ponúk s cieľom zabezpečenia ich unifikácie a typizácie
  • Vypracovávanie odborných posudkov a expertízne činností pri kontrolách zariadení v prevádzke a údržbe
  • Tvorba technologických postupov a interných predpisov

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Zameranie

Technické zameranie: strojárstvo, baníctvo, energetika, elektrotechnika

Počet rokov praxe

7

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Visual Basic for Applications (VBA) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

  • Práca s MS Office na pokročilej úrovni (Microsoft Excel, Word, PowerPoint, VBA)
  • Anglický jazyk - stredne pokročilý (B2)
  • Znalosť práce s MS Visio - výhodou
  • Vodičské oprávnenie skupiny B
  • Technické myslenie (analytické a logické)
  • Proaktívny prístup k práci, ochota prispievať návrhmi na zlepšenie
  • Samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita

Aké výhody a benefity ponúkame?

  • Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
  • Systém zamestnaneckých výhod a benefitov:
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • príspevok na dopravu do zamestnania
  • príspevok na regeneráciu pracovnej sily
  • sociálne výpomoci
  • príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
  • zamestnanecké pôžičky
  • príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
  • Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
  • Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
  • Kvalitný vzdelávací program
  • Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
  • Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
ID: 4442710  Dátum zverejnenia: 10.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 470 EUR/mesiac