Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Asset manager

Lokalita
Plavecký Štvrtok
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaná mzda*
1 716 EUR/mesiacSkutočná výška mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami. Mzda môže byť upravená po zhodnotení výkonnosti.

Skutočná výška mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami. Mzda môže byť upravená po zhodnotení výkonnosti.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Máš technické a ekonomické zmýšľanie a chceš získať prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti so strategickým významom v oblasti energetiky?
Páčilo by sa Ti pracovať v pružnom pracovnom čase a mať voľné víkendy a sviatky pre seba alebo rodinu?
Hľadáme nového kolegu, pre ktorého budú výzvou rôzne technické zadania a práca na projektoch a ktorý vhodne doplní náš dobre fungujúci tím.

  • Ekonomické hodnotenie projektov
  • Riadenie projektov a investičných zámerov - časový, rozpočtový a vecný dohľad nad zverenými projektmi
  • Efektívne riadenie životného cyklu dlhodobého hmotného majetku,
  • Spracovanie dlhodobých a ročných plánov investícií a generálnych opráv
  • Spolupráca na príprave plánu údržby zariadení
  • Evidencia a kontrola majetku, hodnotenie rizík pri správe majetku - poistenie, riešenie škôd, strety záujmov
  • Správa licencií a povolení - riadenie plnenia licenčných povinností
  • Poskytovanie odporúčaní pre manažment
  • Možnosť pracovať na projektoch v zahraničí

  • Práca v jednozmennej prevádzke

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Zameranie

Technický / ekonomický smer

Počet rokov praxe

3

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

  • Skúsenosti z projektového riadenia, ekonomické a technické hodnotenie projektov
  • Aktívna znalosť anglického jazyka
  • Ovládanie práce s PC (MS Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Vodičské oprávnenie skupina B
  • Flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, práca v tíme

Aké výhody a benefity ponúkame?

  • Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
  • Systém zamestnaneckých výhod a benefitov:
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • príspevok na dopravu do zamestnania
  • príspevok na regeneráciu pracovnej sily
  • sociálne výpomoci
  • príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
  • zamestnanecké pôžičky
  • príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
  • Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
  • Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
  • Kvalitný vzdelávací program
  • Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
  • Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
ID: 4431444  Dátum zverejnenia: 8.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 716 EUR/mesiac