Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Inžinier záchranár junior

Lokalita
Lozorno
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaná mzda*
1 290 EUR/mesiacUvedenú mesačnú mzdu tvorí základná mesačná mzda od 1 070 EUR brutto a variabilná zložka mzdy 20%. Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna, skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami.

Uvedenú mesačnú mzdu tvorí základná mesačná mzda od 1 070 EUR brutto a variabilná zložka mzdy 20%. Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna, skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Hľadáme kolegu, ktorý sa stane súčasťou našej výnimočnej záchrannej zložky Hlavnej banskej záchrannej stanice. Privítame v tíme vyštudovaného strojára, ktorý bude sledovať a kontrolovať disponibilitu nášho záchranárskeho vybavenia z technologického hľadiska. Banskí záchranári v NAFTA napomáhajú bezpečnej prevádzke našich zariadení. Okrem toho však pomáhajú pri rôznych typoch mimoriadnych situácií, školia správanie v zadymenom prostredí, jazdia na záchranárskych autách, člnoch a niektorí dokonca aj potápajú. Sú proste skvelí a teraz hľadajú posilu. Ak chceš byť jedným z nich a získať tak prácu v stabilnej spoločnosti so strategickým významom v oblasti energetiky, máš možnosť!

( Po získaní platných oprávnení od výrobcov):

  • Kontrola, vykonávanie, údržba, skúšky, opravy a revízie dýchacej a oživovacej techniky, špeciálnych ochranných oblekov a vysokotlakových kompresorov
  • Revízie tlakových nádob na prepravu stlačených plynov v zmysle platných oprávnení
  • Organizácia a vykonávanie výcviku

( Po absolvovaní základného záchranárskeho výcviku - prax 2 roky):

  • Plnenie úloh banského záchranára v zmysle vyhlášky SBÚ č. 69/1988 Zb. o banskej záchrannej službe, podľa služobného poriadku HBZS a podľa plánu činnosti a pohotovosti HBZS
  • Práca v nedýchateľnom prostredí s použitím dýchacej techniky
  • Vedenie a obsluha zásahových záchranárskych a hasičských vozidiel

( Po absolvovaní 4 ročnej praxe ):

  • Odborný dohľad nad zamestnancami pri plnení tlakových nádob na prepravu plynov stlačeným vzduchom, kyslíkom a zmesou plynov, ako aj plnenie v rozsahu platných oprávnení
  • Kontrola vykonávania údržby, skúšok, opráv a revízií dýchacej a oživovacej techniky, špeciálnych ochranných oblekov a vysokotlakových kompresorov
  • Organizovanie kontrol, revízií, skúšok a opráv dýchacej techniky HBZS, špeciálnych ochranných oblekov a vysokotlakových kompresorov na HBZS a v obvode jej pôsobnosti.
  • Vykonávanie preventívnych prehliadok pracovísk v oblasti pôsobnosti HBZS
  • Vykonávanie školení a riadenie výcviku
  • Riadenie činnosti mechanikov banskej záchrannej služby
  • Vedenie dokumentácie o zamestnancoch HBZS v zmysle vyhlášky SBÚ č. 69/1988 Zb. o banskej záchrannej službe

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Zameranie

Technický smer - strojárstvo ( podmienkou )

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

  • Flexibilita, samostatnosť, schopnosť pracovať v tíme
  • 100% zdravotný stav
  • Vek do 30 rokov – z dôvodu splnenia požiadaviek pre udelenie štatútu banského záchranára (v prípade ak uchádzač nie je aktívnym banským záchranárom)
  • Vodičské oprávnenie skupina B
  • Vodičské oprávnenie skupina C výhodou, možnosť doplnenia od spoločnosti
  • Aktívna znalosť anglického jazyka respektíve nemeckého jazyka
  • Ovládanie prác na PC: MS Excel, MS Word,
  • Adobe Acrobat, Autocad – výhodou

Aké výhody a benefity ponúkame?

Na našich naftároch nám záleží a preto máme pre nich pripravenú širokú škálu výhod a benefitov. Z nášho zásobníka plného benefitov si vyberie naozaj každý a okrem zaujímavej práce v medzinárodnej energetickej spoločnosti ponúkame nasledovné výhody:

  • Motivujúce finančné ohodnotenie - Zložené z fixnej a variabilnej zložky mzdy.

  • Ročná odmena - Úspešný a bezpečný rok pre firmu? Zaslúžiš si ju!

  • Príspevok na regeneráciu pracovnej sily - Dopraješ si oddych a načerpáš energiu na nové nápady.

  • Príspevok pri práceneschopnosti - Dlhšia choroba či vážnejší úraz sú vyčerpávajúce nielen fyzicky. Pri dlhodobej PN môžeš čerpať príspevok.

  • Príspevok pri narodení dieťaťa - Plienky, postieľka, vanička, kočík...je toho proste veľa. Po príchode bábätka ti to trochu uľahčíme.

  • Príspevok na materské škôlky a školy - Ruksak na chrbát a tvoj drobec môže vyraziť. Na školské poplatky ti prispejeme.

  • Podniková pôžička - Kúpa bytu či rekonštrukcia domu? Spýtaj sa na možnosti našej podnikovej pôžičky.

  • Doplnkové dôchodkové sporenie - Myslíme na tvoju budúcnosť nielen v NAFTA, ale aj po odchode do penzie.

  • Príspevok za darovanie krvi - Našich šľachetných darcov odmeňujeme a organizujeme vlastnú Naftársku kvapku krvi.

  • Sick days - Nekašli na nás. Ak sa necítiš dobre, ostať radšej doma a daj si čaj.

  • Dni voľna naviac - Chystáš svadbu? Si novopečený otecko? Hrdo vedieš do školy prváčika? Neskracuj si dovolenku, poskytneme ti samostatné voľno.

  • Firemné akcie - Môžeš si s nami zašportovať, zavinšovať, zabaviť sa aj pomáhať. A náš vianočný večierok je legendárny.

  • Športové aktivity - Športovcov plne podporujeme. Vyzdvihni si Multisport kartu, zúčastni sa s nami Od Tatier k Dunaju alebo Do práce na bicykli...

  • Vzdelávanie a rozvoj - Odbornosť a rozsiahle know-how je našou najlepšou vizitkou. Preto radi uvidíme tvoj osobnostný a profesionálny rast cez rôzne druhy školení a programov.

  • Príspevok na dopravu do zamestnania - Teleportovať ťa síce nevieme, ale na cestu do práce prispejeme.

  • Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou - Viac ako 100 rokov skúseností nenájdeš len tak.
ID: 4395625  Dátum zverejnenia: 7.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 290 EUR/mesiac