Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Špecialista nákupu - senior

Lokalita
Bratislava
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaná mzda*
2 340 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda od 1800 € a variabilná zložka mzdy 30 %. Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna. Jej skutočná výška závisí od vašich individuálnych schopností, skúseností, odbornej praxe a bude predmetom vzájomnej dohody. Základná mesačná mzda môže byť upravená po zhodnotení výkonnosti.

Základná mesačná mzda od 1800 € a variabilná zložka mzdy 30 %. Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna. Jej skutočná výška závisí od vašich individuálnych schopností, skúseností, odbornej praxe a bude predmetom vzájomnej dohody. Základná mesačná mzda môže byť upravená po zhodnotení výkonnosti.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Na náš ekonomický úsek hľadáme kolegu, ktorý sleduje aktuálne trendy, rád komunikuje s ľuďmi a má rád výzvy pre rôzne technické zadania. Ideálny kandidát má aktívnu znalosť anglického jazyka a predchádzajúce pracovné skúsenosti so strategickým nákupom aj s obstarávaním, ideálne v oblasti energetiky.

  • Obstarávanie zverených tovarov, prác a služieb na základe požiadaviek
  • Vyhľadávanie a výber vhodných dodávateľov
  • Komunikácia s kolegami naprieč celou spoločnosťou
  • Riadenie zverených komodít
  • Dojednanie zmluvných podmienok, uzatváranie zmlúv
  • Zodpovednosť za formálnu a vecnú stránku prípravy zmlúv
  • Spolupráca s kolegami pri hľadaní najlepšieho riešenia
  • Rokovanie s dodávateľmi, riešenie reklamácií

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Zameranie

Ekonomické/technické

Počet rokov praxe

5

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Internet - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

  • Prax v nákupe, resp. obchode, minimálne 5 rokov
  • Aktívna znalosť anglického jazyka slovom i písmom
  • Prax v oblasti prípravy zmlúv
  • Vodičský preukaz skupiny B – aktívny vodič
  • Prax vo verejnom obstarávaní vítaná
  • Znalosť nemeckého jazyka vítaná
  • Skúsenosti s nákupom v systéme SAP R/3 MM výhodou
  • Analytické a logické myslenie
  • Prirodzená zvedavosť a chuť získavať nové informácie
  • Tímový hráč, ktorý zapadne do fungujúceho nákupného kolektívu
  • Samostatné riešenie úloh

Aké výhody a benefity ponúkame?

  • Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
  • Systém zamestnaneckých výhod a benefitov:
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Príspevok na dopravu do zamestnania
  • Príspevok na regeneráciu pracovnej sily
  • Sociálne výpomoci
  • Príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
  • Zamestnanecké pôžičky
  • Príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť práce z domu - „Home office“
  • Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
  • Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
  • Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
  • Kvalitný vzdelávací program
  • Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
  • Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
ID: 4360539  Dátum zverejnenia: 3.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 340 EUR/mesiac