Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Vedúci oddelenia aplikácií a informačnej bezpečnosti

Lokalita
Bratislava
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaná mzda*
3 900 EUR/mesiac*Základná mesačná mzda vo výške 3 000 € a variabilná zložka mzdy 30 %.

*Základná mesačná mzda vo výške 3 000 € a variabilná zložka mzdy 30 %.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

  • Riadenie, koordinácia a výkon aktivít súvisiacich s komplexným zastrešením oblasti informačnej bezpečnosti a aplikačného portfólia spoločnosti
  • Tvorba návrhov a koncepcií rozvoja bezpečnosti informačných systémov v nadväznosti na požiadavky a business ciele spoločnosti, vývoj informačných technológií a legislatívu
  • Plánovanie a implementácia nástrojov na ochranu pred kybernetickými incidentmi
  • Riešenie incidentov a problémov týkajúcich sa zastrešovanej oblasti, komunikácia s dodávateľmi technológií a služieb
  • Organizácia činnosti týkajúcich sa koordinácie informačnej bezpečnosti v rámci skupiny a spolupráca pri riešení mimoriadnych situácií
  • Predkladanie odborných stanovísk k procesom, projektom, zmenám a ostatným aktivitám spoločnosti s dopadom na informačnú bezpečnosť
  • Spolupráca s internými zákazníkmi a proaktívna podpora pri riešení požiadaviek na aplikácie
  • Reporting nadriadenému manažérovi a vedeniu spoločnosti, plánovanie rozpočtu a jeho monitoring
  • Vedenie, motivácia a rozvoj tímu skúsených kolegov, udržiavanie priateľskej firemnej kultúry

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Zameranie

Informačné technológie

Počet rokov praxe

5

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

  • Minimálne 5-ročná prax v oblasti informačnej bezpečnosti, skúsenosti s auditom IT, riadením rizika, DR, BCP a krízové riadenie
  • Skúsenosti s riadením tímu a IT projektov, komunikačné a prezentačné schopnosti
  • Dobrá znalosť informačnej bezpečnosti na úrovni riadenia bezpečnosti, ale aj na technickej úrovni
  • Orientácia v oblasti šifrovania a PKI
  • Znalosť štandardných protokolov TCP/IP
  • Windows Server – zabezpečenie
  • Prehľad v legislatíve a bezpečnostných štandardoch, hlavne ZoKB, IEC 62443 / ISO 27K / NIST SP 800-53, Cyber Awareness, OWASP, S SDLC
  • Skúsenosti s monitoringom bezpečnosti a bezpečnostnými technológiami (SIEM, DLP, IDS/IPS)
  • Certifikácie CISA/CISM/CISSP sú veľkou výhodou

Aké výhody a benefity ponúkame?

  • Služobný automobil na služobno-súkromné účely
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Príspevok na regeneráciu pracovnej sily
  • Príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
  • Zamestnanecké pôžičky
  • Príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť práce z domu - „Home office“
  • Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
  • Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
  • Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
  • Kvalitný vzdelávací program
  • Zázemie stabilnej rastúcej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
ID: 4302372  Dátum zverejnenia: 5.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 900 EUR/mesiac