Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Finančný kontrolér

Lokalita
Bratislava
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaná mzda*
2 100 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda od 1 750 € a variabilná zložka mzdy 20 %. Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna. Jej skutočná výška závisí od vašich individuálnych schopností, skúseností, odbornej praxe a bude predmetom vzájomnej dohody. Základná mesačná mzda môže byť upravená po zhodnotení výkonnosti.

Základná mesačná mzda od 1 750 € a variabilná zložka mzdy 20 %. Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna. Jej skutočná výška závisí od vašich individuálnych schopností, skúseností, odbornej praxe a bude predmetom vzájomnej dohody. Základná mesačná mzda môže byť upravená po zhodnotení výkonnosti.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorého bavia práce v oblasti controllingu, rád analyzuje, vyhodnocuje plnenie plánu s cieľmi a stanovenými ukazovateľmi, pripravuje reporty a ktorý by chcel doplniť náš dobre fungujúci tím odboru controllingu. Vybraný kandidát získa prácu v stabilnej spoločnosti so strategickým významom v oblasti energetiky.

Čo bude vašou náplňou práce?

  • Analýza a vyhodnocovanie výkonnosti spoločnosti s cieľom jej efektívneho riadenia a fungovania
  • Podieľanie sa na tvorbe plánov spoločnosti, identifikácie synergií a spolupráce na návrhu opatrení
  • Vyhodnocovanie plnenia plánu a porovnávanie s cieľmi a stanovenými ukazovateľmi
  • Spracovávanie pravidelných reportingových správ
  • Hodnotenie ekonomickej efektívnosti projektov a investícií
  • Report kapitálových účastí a ich administrácia
  • Účasť na zahraničných projektoch a M&A
  • Ostatné činnosti v oblasti controllingu podľa potrieb spoločnosti

Ďalšie požiadavky:
  • Minimálne 2 roky praxe v oblasti financií - controlling
  • Aktívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom ( úroveň B2 )
  • Ovládanie práce s PC ( Excel, Word, PowerPoint, SAP - výhodou )
  • Analytické a logické myslenie, samostatné riešenie úloh
  • Ambiciózny tímový hráč schopný zapadnúť do fungujúceho tímu
  • Flexibilný, schopný komunikovať so širokým spektrom osobností
  • Vodičské oprávnenie skupiny B

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Zameranie

Ekonomické

Počet rokov praxe

3

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP Controlling module (CO) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

  • Tímový hráč schopný zapadnúť do fungujúceho controllingového tímu
  • Dobré numerické zručnosti a zmysel pre analytickú prácu

Aké výhody a benefity ponúkame?

  • Motivujúce finančné ohodnotenie - fixná zložka, variabilná zložka, ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Príspevok na dopravu do zamestnania
  • Príspevok na regeneráciu pracovnej sily
  • Sociálne výpomoci
  • Príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
  • Zamestnanecké pôžičky
  • Príspevky na materské školy/školy
  • Školné pre deti zamestnancov
  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť práce z domu - "Home office"
  • Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
  • Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
  • Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
  • Kvalitný vzdelávací program
  • Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
  • Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
ID: 4298242  Dátum zverejnenia: 23.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac