Poradíme Vám?

Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Obchodný dispečer - junior

Lokalita
Plavecký Štvrtok
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaná mzda*
1 055 - 1 266 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda je od 1 055 € + variabilná zložka mzdy 20% + mzdové zvýhodnenia v súvislosti so zmenovou prevádzkou. Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna. Jej skutočná výška závisí od vašich individuálnych schopností, skúseností, odbornej praxe a bude predmetom vzájomnej dohody.

Základná mesačná mzda je od 1 055 € + variabilná zložka mzdy 20% + mzdové zvýhodnenia v súvislosti so zmenovou prevádzkou. Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna. Jej skutočná výška závisí od vašich individuálnych schopností, skúseností, odbornej praxe a bude predmetom vzájomnej dohody.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Hľadáme nového kolegu dispečera, pre ktorého budú výzvou rôzne zadania s technickým a obchodným zameraním a ktorý vhodne doplní náš dobre fungujúci tím. Vybraný kandidát získa prácu v stabilnej spoločnosti so strategickým významom v oblasti energetiky.

Aké kľúčové činnosti bude obchodný dispečer junior vykonávať?
  • Zabezpečenie nominačných procedúr pri plnení požiadaviek zákazníkov na uskladňovanie zemného plynu v PZZP a pri predaji zemného plynu v rámci obchodného dispečingu fungujúceho v režime 24/7
  • Vedenie skladovacích účtov pre ukladateľov v PZZP
  • Spracovanie reportingu ohľadom využitia skladovacej kapacity PZZP a ťažby, spotreby a predaja zemného plynu
  • Vedenie evidencie a preclievanie plynu v colnom sklade PZZP
  • Zverejňovanie informácie podľa požiadaviek GIE (resp. GSE)

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Zameranie

Technické/ ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

  • Analytické schopnosti/ logické myslenie
  • Flexibilita, samostatnosť
  • Schopnosť pracovať v tíme, komunikačné zručnosti

Aké výhody a benefity ponúkame?

  • Motivujúce finančné ohodnotenie - fixná zložka, variabilná zložka, ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Príspevok na dopravu do zamestnania
  • Príspevok na regeneráciu pracovnej sily
  • Sociálne výpomoci
  • Príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
  • Zamestnanecké pôžičky
  • Príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
  • Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
  • Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
  • Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
  • Kvalitný vzdelávací program
  • Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
  • Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
ID: 4168219  Dátum zverejnenia: 23.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 055 EUR/mesiac