Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Špecialista kontrolór

Lokalita
Bratislava
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaná mzda*
1 560 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda od 1 560 EUR brutto. Priemernú mzdu tvorí základná mesačná mzda od 1 300 EUR a variabilná zložka mzdy 20%. Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna, skutočná výška bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami.

Priemerná mesačná mzda od 1 560 EUR brutto. Priemernú mzdu tvorí základná mesačná mzda od 1 300 EUR a variabilná zložka mzdy 20%. Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna, skutočná výška bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Na náš ekonomický úsek hľadáme kontrolóra/kontrolórku, pre ktorého budú výzvou rôzne zadania a ktorý vhodne doplní náš dobre fungujúci tím. Nový špecialista bude mať možnosť pracovať so širokým spektrom činností a participovať na zaujímavých projektoch spoločnosti. Vybraný kandidát získa prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti so strategickým významom v oblasti energetiky a získa možnosť pracovať na zaujímavých projektoch.

Na čo sa bude náš nový kolega zameriavať?

  • Príprava analýz v oblasti financovania, reporting
  • Analýza a vyhodnocovanie výkonnosti spoločnosti s cieľom jej efektívneho riadenia a fungovania
  • Spracovávanie pravidelných reportingových správ
  • Spracovávanie analýz podľa aktuálnych požiadaviek
  • Vyhodnocovanie plnenia plánu a porovnávanie s cieľmi a stanovenými ukazovateľmi
  • Participácia na zahraničných projektoch a akvizíciách spoločnosti
  • Vyhodnocovanie efektívnosti a návratnosti projektov

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Zameranie

Ekonomické

Počet rokov praxe

3

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP Controlling module (CO) - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

  • Minimálne 2-3 roky praxe v oblasti controllingu
  • Anglický jazyk – aktívne slovom i písmom
  • Znalosť energetiky - výhodou
  • Schopnosť komunikovať so širokým spektrom osobností
  • Samostatné riešenie úloh s pridanou hodnotou pre spoločnosť
  • Analytické a logické myslenie
  • Prirodzená zvedavosť a chuť získavať nové informácie
  • Tímový hráč, ktorý zapadne do fungujúceho kolektívu
  • Flexibilita a ochota prispôsobiť pracovný deň aktuálnemu množstvu práce/stavu projektov

Aké výhody a benefity ponúkame?

Na našich naftároch nám záleží a preto máme pre nich pripravenú širokú škálu výhod a benefitov. Z nášho zásobníka plného benefitov si vyberie naozaj každý a okrem zaujímavej práce v medzinárodnej energetickej spoločnosti ponúkame nasledovné výhody:

  • Motivujúce finančné ohodnotenie - Zložené z fixnej a variabilnej zložky mzdy.

  • Ročná odmena - Úspešný a bezpečný rok pre firmu? Zaslúžiš si ju!

  • Príspevok na regeneráciu pracovnej sily - Dopraješ si oddych a načerpáš energiu na nové nápady.

  • Vianočný príspevok - Darčeky nemusíš kupovať len ostatným, za vianočný príspevok si vyberieš niečo pekné aj pre seba.

  • Príspevok pri práceneschopnosti - Dlhšia choroba či vážnejší úraz sú vyčerpávajúce nielen fyzicky. Pri dlhodobej PN môžeš čerpať príspevok.

  • Príspevok pri narodení dieťaťa - Plienky, postieľka, vanička, kočík...je toho proste veľa. Po príchode bábätka ti to trochu uľahčíme.

  • Príspevok na materské škôlky a školy - Ruksak na chrbát a tvoj drobec môže vyraziť. Na školské poplatky ti prispejeme.

  • Podniková pôžička - Kúpa bytu či rekonštrukcia domu? Spýtaj sa na možnosti našej podnikovej pôžičky.

  • Doplnkové dôchodkové sporenie - Myslíme na tvoju budúcnosť nielen v NAFTA, ale aj po odchode do penzie.

  • Príspevok za darovanie krvi - Našich šľachetných darcov odmeňujeme a organizujeme vlastnú Naftársku kvapku krvi.

  • Flexibilný pracovný čas - Príchod a odchod z kancelárie si vieš prispôsobiť podľa toho, čo ťa cez deň čaká.

  • Home-office - Efektívne pracovať môžeš aj zo svojej obývačky. Pokojne aj v pyžame.

  • Sick days - Nekašli na nás. Ak sa necítiš dobre, ostať radšej doma a daj si čaj.

  • Dni voľna naviac - Chystáš svadbu? Si novopečený otecko? Hrdo vedieš do školy prváčika? Neskracuj si dovolenku, poskytneme ti samostatné voľno.

  • Firemné akcie - Môžeš si s nami zašportovať, zavinšovať, zabaviť sa aj pomáhať. A náš vianočný večierok je legendárny.

  • Športové aktivity - Športovcov plne podporujeme. Vyzdvihni si Multisport kartu, zúčastni sa s nami Od Tatier k Dunaju alebo Do práce na bicykli...

  • Vzdelávanie a rozvoj - Odbornosť a rozsiahle know-how je našou najlepšou vizitkou. Preto radi uvidíme tvoj osobnostný a profesionálny rast cez rôzne druhy školení a programov.

  • Príspevok na dopravu do zamestnania - Teleportovať ťa síce nevieme, ale na cestu do práce prispejeme.

  • Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou - Viac ako 100 rokov skúseností nenájdeš len tak.
ID: 4164425  Dátum zverejnenia: 25.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 560 EUR/mesiac