Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Špecialista LAN/WAN - senior

Lokalita
Plavecký Štvrtok, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaná mzda*
2 860 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda od 2 200 EUR + variabilná zložka mzdy 30 %. Pri štandardnej výkonnosti je priemerná hrubá mesačná mzda 2 860 EUR. Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna. Jej skutočná výška závisí od vašich individuálnych schopností, skúseností a odbornej praxe a bude predmetom vzájomnej dohody.

Základná mesačná mzda od 2 200 EUR + variabilná zložka mzdy 30 %. Pri štandardnej výkonnosti je priemerná hrubá mesačná mzda 2 860 EUR. Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna. Jej skutočná výška závisí od vašich individuálnych schopností, skúseností a odbornej praxe a bude predmetom vzájomnej dohody.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Hľadáme skúseného sieťového špecialistu s praxou aj v bezpečnosti, pre ktorého budú výzvou rôzne technické zadania a ktorý vhodne doplní náš dobre fungujúci tím.
Vybraný kandidát získa prácu v stabilnej spoločnosti so strategickým významom v oblasti energetiky. NAFTA, a.s. je spoločnosť so 105-ročnou históriou v segmente Oil and Gas a patrí medzi popredných európskych hráčov v oblasti podzemného skladovania plynu.

Čo bude Vašou hlavnou náplňou práce?
  • Správa a konfigurácia sieťových zariadení a služieb (sieťové prvky, firewally, VPN, riadenie prístupov)
  • Aktívna participácia na návrhu, implementácii a optimalizácii komunikačnej infraštruktúry LAN, WAN, VPN, Wireless
  • Zodpovednosť za bezproblémové fungovanie a monitoring prevádzky sieťových zariadení a služieb spoločnosti (počítačová sieť, hlasová a dátová komunikácia)
  • Riešenie komplexných incidentov a problémov, komunikácia s podporou dodávateľov technológií a služieb

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Zameranie

Technický smer - informačné technológie

Počet rokov praxe

3

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

  • Prax v odbore minimálne 3 roky v oblasti správy počítačových sietí (prax na obdobnej pozícii - výhodou)
  • Skúsenosti s implementáciou systémových riešení a technológií
  • Znalosť a praktické skúsenosti z oblasti sieťových technológií (LAN,WAN)
  • Skúsenosti so systémami pre monitoring a riadenie prístupov (VPN, IPS, IDS systémov, správa FW a SNMP monitoring)
  • Prehľad v HW a SW technológiách; znalosť CISCO, Palo Alto - výhodou
  • Znalosť anglického jazyka (schopnosť komunikovať)
  • Znalosť nemeckého jazyka - výhodou
  • Vyžadovaná samostatnosť, flexibilita, dôslednosť a záujem o nové technológie
  • Nekonfliktná a komunikatívna osobnosť
  • Skúsenosti s vedením tímu veľkou výhodou

Aké výhody a benefity ponúkame?

  • Motivujúce finančné ohodnotenie - fixná zložka, variabilná zložka, ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Príspevok na dopravu do zamestnania
  • Príspevok na regeneráciu pracovnej sily
  • Sociálne výpomoci
  • Príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
  • Zamestnanecké pôžičky
  • Príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť práce z domu - „Home office“
  • Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
  • Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
  • Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
  • Kvalitný vzdelávací program
  • Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
  • Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
ID: 4093636  Dátum zverejnenia: 19.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 860 EUR/mesiac