Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Inžinier dispečer - junior

Lokalita
Plavecký Štvrtok
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaná mzda*
1 580 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda od 1 580 €. Základná mesačná mzda od 1200 € + variabilná zložka mzdy 20% + mzdové zvýhodnenia v závislosti od pracovného režimu (nočná práca, práca v sobotu, práca v nedeľu; vo výške min. 140 EUR/mesiac v závislosti od odpracovaných zmien v danom režime). Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna, skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami.

Priemerná mesačná mzda od 1 580 €. Základná mesačná mzda od 1200 € + variabilná zložka mzdy 20% + mzdové zvýhodnenia v závislosti od pracovného režimu (nočná práca, práca v sobotu, práca v nedeľu; vo výške min. 140 EUR/mesiac v závislosti od odpracovaných zmien v danom režime). Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna, skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Na našej divízii podzemných zásobníkov plynu hľadáme kolegu, ktorý v nich bude pozorne sledovať a koordinovať správny tok plynu v zmysle stanovených požiadaviek.
Vybraný kandidát získa prácu v stabilnej spoločnosti so strategickým významom v oblasti energetiky.

Na čo sa inžinier - dispečer junior zameriava?

  • Nepretržité sledovanie a vyhodnocovanie situácie v celom komplexe podzemných zásobníkov
  • Sledovanie, koordinácia a riadenie tokov plynu podľa prevádzkyschopnosti zariadení, požiadaviek klientov, technických, geologických a operatívnych požiadaviek
  • Spolupráca s dispečingami iných plynárenských spoločností
  • Komunikácia s operátormi v prevádzke a inžinierskymi útvarmi spoločnosti s cieľom nastavenia optimálneho chodu zásobníka
  • Vyhodnocovanie dát a tvorba reportov
  • Operatívne riadenie a koordinácia činností v prípade výnimočných udalostí vrátane spúšťania bezpečnostných sekvencií
  • Práca v zabehnutom kolektíve
  • Práca prebieha na zmeny (12 hod), v obvyklom režime denná zmena (7.00 – 19.00), na druhý deň nočná zmena (19.00- 7.00), po nočnej zmene 2 dni voľno
  • Počet zmien v mesiaci: 14-15

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Zameranie

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

  • Prax výhodou
  • Práca s PC, MS Word, Excel, Power Point – mierne pokročilý
  • Vodičské oprávnenie skupina B
  • Ovládanie anglického jazyka na úrovní B2
  • Zodpovednosť a flexibilita
  • Komunikačné, logické a technické myslenie

Aké výhody a benefity ponúkame?

Na našich naftároch nám záleží a preto máme pre nich pripravenú širokú škálu výhod a benefitov. Z nášho zásobníka plného benefitov si vyberie naozaj každý a okrem zaujímavej práce v medzinárodnej energetickej spoločnosti ponúkame nasledovné výhody:

  • Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
  • Systém zamestnaneckých výhod a benefitov:
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Príspevok na dopravu do zamestnania
  • Príspevok na regeneráciu pracovnej sily
  • Sociálne výpomoci
  • Príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
  • Zamestnanecké pôžičky
  • Príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
  • Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
  • Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
  • Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
  • Kvalitný vzdelávací program
  • Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
  • Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
ID: 4010383  Dátum zverejnenia: 7.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 580 EUR/mesiac