Poradíme Vám?

Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Inžinier dispečer - junior

Lokalita
Plavecký Štvrtok
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaná mzda*
1 266 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda od 1.266 EUR. Základná mesačná mzda od 1 055 EUR + variabilná zložka mzdy 20%. Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna, skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami. Uvedená mzda nezahŕňa mzdové zvýhodnenia vyplývajúce zo zmennosti.

Priemerná mesačná mzda od 1.266 EUR. Základná mesačná mzda od 1 055 EUR + variabilná zložka mzdy 20%. Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna, skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami. Uvedená mzda nezahŕňa mzdové zvýhodnenia vyplývajúce zo zmennosti.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Na našej divízii podzemných zásobníkov zemného plynu hľadáme kolegu dispečera -juniora, pre ktorého bude výzvou spoznanie nášho komplexu zásobníkov a ktorý v nich bude pozorne sledovať a koordinovať správny tok plynu v zmysle stanovených požiadaviek. Privítame zodpovedného a precízneho kolegu, ktorý vhodne doplní náš dobre fungujúci tím na odbore dispečingu. Vybraný kandidát získa prácu v stabilnej spoločnosti so strategickým významom na európskom energetickom trhu.

Na čo sa inžinier - dispečer junior zameriava?

  • Preberanie, vyhodnotenie a zabezpečenie plnenia požiadaviek zákazníkov pri uskladňovaní zemného plynu v komplexe PZZP Láb, pri ťažbe zemného plynu a dispečerskej služby v rozsahu uzavretých zmlúv, platných zákonných noriem a dohôd
  • Komunikácia s obchodným dispečingom NAFTA a.s., prevádzkovateľmi prepojených sietí (prijímanie nominácií, renominácií a matchingových formulárov na zmluvné vtlačné, resp. ťažobné výkony, rozhodovanie o oprávnenosti požiadaviek)
  • Zabezpečenie nastavenia zariadení zásobníka do požadovaného stavu podľa požiadaviek zákazníka a operatívneho riadenia pri dodržaní požiadaviek bezpečnej, efektívnej a spoľahlivej prevádzky, komunikácia s jednotlivými prevádzkami PZZP
  • Nepretržité sledovanie a vyhodnocovanie situácie v celom komplexe PZZP Láb
  • Zabezpečenie povinností vyplývajúcich z dohôd s externými organizáciami, dispečerských dohôd, prepojovacích zmlúv, legislatívy
  • Operatívne riadenie činnosti pracovísk s nepretržitou operátorskou službou
  • Ohlasovanie pri vzniku mimoriadnych udalostí v zmysle havarijného plánu
  • Spracovanie a odoslanie denných hlásení
  • Kontrola činnosti riadiaceho systému a zariadení na meranie množstva a kontrolu kvality plynu
  • Práca prebieha na zmeny (12 hod), v obvyklom režime denná zmena (7.00 – 19.00), na druhý deň nočná zmena (19.00- 7.00), po nočnej zmene 2 dni voľno

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Zameranie

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

  • Prax výhodou
  • Ovládanie prác s PC: MS Excel, MS Word, MS PowerPoint,
  • Ovládanie anglického jazyka, (schopnosť aktívnej komunikácie), nemecký jazyk výhodou
  • Schopnosť rozhodovania v stresových situáciách,
  • Vodičské oprávnenie skupiny B,
  • Flexibilita, samostatnosť,
  • Analytické a rozhodovacie schopnosti, flexibility, samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť

Aké výhody a benefity ponúkame?

Na našich naftároch nám záleží a preto máme pre nich pripravenú širokú škálu výhod a benefitov. Z nášho zásobníka plného benefitov si vyberie naozaj každý a okrem zaujímavej práce v medzinárodnej energetickej spoločnosti ponúkame nasledovné výhody:

  • Motivujúce finančné ohodnotenie - Zložené z fixnej a variabilnej zložky mzdy.

  • Ročná odmena - Úspešný a bezpečný rok pre firmu? Zaslúžite si ju!

  • Príspevok na regeneráciu pracovnej sily - Doprajete si oddych a načerpáte energiu na nové nápady.

  • Vianočný príspevok - Darčeky nemusíte kupovať len ostatným, za vianočný príspevok si vyberieš niečo pekné aj pre seba.

  • Príspevok pri práceneschopnosti - Dlhšia choroba či vážnejší úraz sú vyčerpávajúce • nielen fyzicky. Pri dlhodobej PN môžete čerpať príspevok.

  • Príspevok pri narodení dieťaťa - Plienky, postieľka, vanička, kočík...je toho proste veľa. Po príchode bábätka vám to trochu uľahčíme.

  • Príspevok na materské škôlky a školy - Ruksak na chrbát a váš drobec môže vyraziť. Na školské poplatky vám prispejeme.

  • Podniková pôžička - Kúpa bytu či rekonštrukcia domu? Spýtajte sa na možnosti našej podnikovej pôžičky.

  • Doplnkové dôchodkové sporenie - Myslíme na vašu budúcnosť nielen v NAFTA, ale aj po odchode do penzie.

  • Príspevok za darovanie krvi - Našich šľachetných darcov odmeňujeme a organizujeme vlastnú Naftársku kvapku krvi.

  • Sick days - Nekašlite na nás. Ak sa necítite dobre, ostaňte radšej doma a dajte si čaj.

  • Dni voľna naviac - Chystáte svadbu? Ste novopečený otecko? Hrdo vediete do školy prváčika? Neskracujte si dovolenku, poskytneme vám samostatné voľno.

  • Firemné akcie - Môžete si s nami zašportovať, zavinšovať, zabaviť sa aj pomáhať. A náš vianočný večierok je legendárny.

  • Športové aktivity - Športovcov plne podporujeme. Vyzdvihnite si Multisport kartu, zúčastnite sa s nami Od Tatier k Dunaju alebo Do práce na bicykli...

  • Vzdelávanie a rozvoj - Odbornosť a rozsiahle know-how je našou najlepšou vizitkou. Preto radi uvidíme váš osobnostný a profesionálny rast cez rôzne druhy školení a programov.

  • Príspevok na dopravu do zamestnania - Teleportovať vás síce nevieme, ale na cestu do práce prispejeme.

  • Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou - Viac ako 100 rokov skúseností nenájdete len tak.
ID: 4010383  Dátum zverejnenia: 18.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 266 EUR/mesiac