Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Špecialista kontrolór - senior

Lokalita
Bratislava
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaná mzda*
1 585 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda od 2 060 €. Základná mesačná mzda od 1 585 € a variabilná zložka mzdy 30%. Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna, skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami. Možná úprava základnej mesačnej mzdy po zhodnotení výkonnosti.

Priemerná mesačná mzda od 2 060 €. Základná mesačná mzda od 1 585 € a variabilná zložka mzdy 30%. Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna, skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami. Možná úprava základnej mesačnej mzdy po zhodnotení výkonnosti.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Hľadáme skúseného kontrolóra/kontrolórku, pre ktorého budú výzvou rôzne zadania a ktorý vhodne doplní náš dobre fungujúci tím. Vybraný kandidát získa prácu v stabilnej spoločnosti so strategickým významom v oblasti energetiky. NAFTA, a.s. je spoločnosť so 105 ročnou históriou v segmente Oil and Gas a patrí medzi popredných európskych hráčov v oblasti podzemného skladovania plynu.

  • Príprava analýz v oblasti financovania, reporting
  • Analýza a vyhodnocovanie výkonnosti spoločnosti s cieľom jej efektívneho riadenia a fungovania
  • Spracovávanie pravidelných reportingových správ
  • Spracovávanie analýz podľa aktuálnych požiadaviek
  • Vyhodnocovanie plnenia plánu a porovnávanie s cieľmi a stanovenými ukazovateľmi
  • Participácia na zahraničných projektoch a akvizíciách
  • Vyhodnocovanie efektívnosti a návratnosti projektov

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Zameranie

Ekonomické

Počet rokov praxe

5

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP Controlling module (CO) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

  • Aktívna znalosť anglického a nemeckého jazyka slovom i písmom (úroveň B2)
  • Komunikatívnosť
  • Analytické a logické myslenie
  • Prirodzená zvedavosť a chuť získavať nové informácie
  • Schopnosť komunikovať so širokým spektrom osobností
  • Tímový hráč, ktorý zapadne do fungujúceho controllingového kolektívu
  • Flexibilita a ochota prispôsobiť pracovný deň aktuálnemu množstvu práce/stavu projektov
  • Samostatné riešenie úloh s pridanou hodnotou pre spoločnosť
  • Vodičské oprávnenie skupiny „B“

Aké výhody a benefity ponúkame?

  • Motivujúce finančné ohodnotenie - fixná zložka, variabilná zložka, ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Príspevok na dopravu do zamestnania
  • Príspevok na regeneráciu pracovnej sily
  • Sociálne výpomoci
  • Príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
  • Zamestnanecké pôžičky
  • Príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť práce z domu - „Home office“
  • Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
  • Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
  • Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
  • Kvalitný vzdelávací program
  • Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
  • Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
ID: 4006829  Dátum zverejnenia: 18.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 585 EUR/mesiac