Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

HR Business Partner - Špecialista ľudských zdrojov

Lokalita
Bratislava
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaná mzda*
1 250 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda od 1 500 EUR. Základná zložka mzdy od 1 250 EUR mesačne + variabilná zložka mzdy 250 EUR (20%). Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s Vašou odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami.

Priemerná mesačná mzda od 1 500 EUR. Základná zložka mzdy od 1 250 EUR mesačne + variabilná zložka mzdy 250 EUR (20%). Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s Vašou odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Hľadáme kolegu/kolegyňu, pre ktorého bude výzvou riešenie zaujímavých úloh, práca na projektoch, a ktorý vhodne doplní náš dobre fungujúci tím. Vybraný kandidát získa prácu v stabilnej spoločnosti so strategickým významom v oblasti energetiky.

Čo bude Vašou hlavnou náplňou práce?
Zastrešenie výberových procesov v spoločnosti na pridelených útvaroch
Poskytovanie poradenstva v oblasti pracovného práva a súvisiacej legislatívy
Poskytovanie podpory manažérom a návrh riešení v otázkach týkajúcich sa oblasti ľudských zdrojov
Podieľanie sa na vytváraní koncepcií vzdelávania zamestnancov, motivácie, ich hodnotenia a odmeňovania
Spolupráca pri vyhľadávaní a rozvoji talentov
Participácia na medzinárodných projektoch v rámci spoločnosti za oblasť ľudských zdrojov

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

3

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

Minimálne 3 roky praxe v oblasti ľudských zdrojov
Znalosti pracovnoprávnej legislatívy
Znalosť AJ na komunikatívnej úrovni
Znalosť NJ - výhodou
Ovládanie práce s PC (Excel, Word, PowerPoint, Internet)
Komunikatívnosť, kreativita, samostatnosť, zodpovednosť a dôslednosť
Vodičské oprávnenie skupiny B

Aké výhody a benefity ponúkame?

Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
Systém zamestnaneckých výhod a benefitov:
príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
príspevok na dopravu do zamestnania
príspevok na regeneráciu pracovnej sily
sociálne výpomoci
príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
zamestnanecké pôžičky
príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
Flexibilný pracovný čas
Možnosť práce z domu – „Home office“
Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
Kvalitný vzdelávací program
Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
ID: 3719028  Dátum zverejnenia: 2.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac