Inžinier technického rozvoja - zameranie: Kompresory

NAFTA a.s.

Miesto práce
Plavecký Štvrtok
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu, pre ktorého bude výzvou riešenie technických úloh, a ktorý vhodne doplní náš dobre fungujúci tím.

Čo bude Vašou hlavnou náplňou práce?
Príprava technických podkladov pre nové projekty pre zvyšovanie technickej úrovne, bezpečnosti a spoľahlivosti strojných zariadení
Tvorba technických špecifikácií pre obstarávanie strojných zariadení vrátane následného vyhodnocovania ponúk
Vypracovávanie, prípadne zabezpečovanie odborných posudkov a expertízne činností na kompresory, plynové a strojné zariadenia
Tvorba technických postupov pre modernizáciu, opravy a údržbu strojných zariadení s použitím moderných diagnostických metód a ich aplikácia pri údržbe
Navrhovanie optimalizácie prevádzky strojných zariadení s cieľom ich efektívneho využívania

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Priemerná mesačná mzda od 1 440 EUR; Základná mesačná mzda od 1 200 EUR a variabilná zložka mzdy 20%; Finálna suma základnej mesačnej mzdy bude závisieť od individuálnych znalostí a skúseností vybraného kandidáta.

Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
Systém zamestnaneckých výhod a benefitov:
príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
príspevok na dopravu do zamestnania
príspevok na regeneráciu pracovnej sily
stravovanie formou jedálnych kupónov
sociálne výpomoci
príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
zamestnanecké pôžičky
príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
Flexibilný pracovný čas
Možnosť práce z domu – „Home office“
Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
Kvalitný vzdelávací program
Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

min. 3 roky odbornej praxe
Znalosť AJ na komunikatívnej úrovni
Ovládanie práce s PC (Excel, Word, PowerPoint, Internet)
Analytické schopnosti, flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť
Vodičské oprávnenie skupiny B
Znalosť príslušnej legislatívy (banskej, energetickej a pod.) výhodou

Viac ako 45 rokov skúsenosti v skladovaní zemného plynu
Viac ako 105 rokov lídrom v prieskume a ťažbe uhľovodíkov
Viac ako výnimočná príležitosť rasť v modernej, medzinárodnej firme

NAFTA a.s. je rastúca medzinárodná spoločnosť s rozsiahlymi skúsenosťami v oblasti skladovania zemného plynu v podzemných zásobníkoch a v prieskume a ťažbe uhľovodíkov. Firma ponúka dlhoročné skúsenosti a know-how vo svojej oblasti, profesionálne služby, inovatívne produkty a expertízu v dynamickom a neustále meniacom sa odvetví v Európe. Svojou účasťou v kombinovaných projektoch doma aj v zahraničí sa NAFTA usiluje vybudovať silnú medzinárodnú spoločnosť, vďaka rozsiahlym skúsenostiam, silnému tímu odborníkov, ktorí sú pripravení vyhovieť aj tým najnáročnejším požiadavkám zákazníkov. Vysoká odbornosť zamestnancov spoločnosti NAFTA je spojená s dodržiavaním princípov a pravidiel profesionálneho správania. Naši zamestnanci, ich zodpovednosť a spoľahlivosť, sú základom úspechu spoločnosti. Ich spokojnosti, odbornému rastu a osobnému rozvoju preto venujeme maximálnu pozornosť. Bližšie informácie o spoločnosti nájdete na webovej adrese www.nafta.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

NAFTA a.s.
Votrubova 1, P.O.BOX 815 05
815 05 Bratislava 1

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. František Križák
Tel.: 02/4024 2622
E-mail: poslať životopis
ID: 3717129   Dátum zverejnenia: 14.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Priemerná mesačná mzda od 1 440 EUR; Základná mesačná mzda od 1 200 EUR a variabilná zložka mzdy 20%; Finálna suma základnej mesačnej mzdy bude závisieť od individuálnych znalostí a skúseností vybraného kandidáta.