1 170 EUR

Inžinier dispečer - junior

NAFTA a.s.

Miesto práce
Plavecký Štvrtok
Termín nástupu
Dohodou
Celková mzda (brutto)
1 170 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného kolegu dispečera, pre ktorého bude výzvou rozšírenie si poznania komplexu zásobníkov, a ktorý vhodne doplní náš dobre fungujúci tím. Vybraný kandidát získa prácu v stabilnej spoločnosti so strategickým významom v oblasti energetiky.

Čo bude Vašou hlavnou náplňou práce?
• Nepretržité sledovanie a vyhodnocovanie situácie v celom komplexe PZZP Láb
• Sledovanie, koordinácia a riadenie zariadení a tokov plynu podľa disponibility zariadení, požiadaviek klientov, technických, geologických a operatívnych požiadaviek
• Koordinácia konfigurácie zásobníka s operátormi prepojených sietí
• Plnenie nominácií/renominácií v rámci zmluvných výkonov, rozhodovanie o oprávnenosti požiadaviek
• Koordinácia a optimalizácia nastavení zariadení a siete za účelom minimalizovania tlakových strát a maximalizácie efektívnosti prevádzky.
• Komunikácia s prevádzkou, oddelením technických simulácii, odborom ložiskového inžinierstva za účelom optimálneho chodu zásobníka
• Zohľadňovanie disponibility zariadení
• Operatívne riadenie činnosti pracovísk s nepretržitou operátorskou službou
• Zabezpečenie nastavenia zariadení zásobníka bez trvalej operátorskej služby do požadovaného stavu, podľa požiadaviek
• Vyhodnocovanie dát a tvorba reportov
• Riadenie odchýlkových účtov
• Operatívne riadenie a koordinácia činností v prípade výnimočných udalostí
• Spúšťanie ESD sekvencií
• Zabezpečenie povinností vyplývajúcich z dohôd s externými organizáciami, dispečerských dohôd, legislatívy

Pracovný čas: 12 hodinová, nepretržitá prevádzka

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Priemerná mesačná mzda od 1 170 EUR (základná mesačná mzda 975 EUR a k tomu variabilná zložka mzdy 20%); Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna, skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami; Možná úprava základnej mesačnej mzdy po zhodnotení výkonnosti;K mzde sú vyplácané mzdové zvýhodnenia v závislosti od režimu pracovného času (za prácu vo sviatok, za nočnú prácu, za prácu v sobotu a v nedeľu)

• Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
• Systém zamestnaneckých výhod a benefitov:
príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
príspevok na dopravu do zamestnania
príspevok na regeneráciu pracovnej sily
sociálne výpomoci
príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
zamestnanecké pôžičky
príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
• Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
• Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
• Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
• Kvalitný vzdelávací program
• Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
• Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

V prípade záujmu o profesiu žiadosť s profesijným životopisom zašlite e-mailom na adresu [email protected] alebo na adresu NAFTA a.s., oddelenie ĽZ a QPR, Votrubova 1, P.O.BOX 815 05, 815 05 Bratislava 1.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• 3 roky odbornej praxe
• Aktívna znalosť anglického jazyka, znalosť nemeckého jazyka je výhodou
• Schopnosť správneho rozhodovania v stresových situáciách
• Analytické a riadiace schopnosti, flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť

Viac ako 45 rokov skúsenosti v skladovaní zemného plynu
Viac ako 105 rokov lídrom v prieskume a ťažbe uhľovodíkov
Viac ako výnimočná príležitosť rasť v modernej, medzinárodnej firme

NAFTA a.s. je rastúca medzinárodná spoločnosť s rozsiahlymi skúsenosťami v oblasti skladovania zemného plynu v podzemných zásobníkoch a v prieskume a ťažbe uhľovodíkov. Firma ponúka dlhoročné skúsenosti a know-how vo svojej oblasti, profesionálne služby, inovatívne produkty a expertízu v dynamickom a neustále meniacom sa odvetví v Európe. Svojou účasťou v kombinovaných projektoch doma aj v zahraničí sa NAFTA usiluje vybudovať silnú medzinárodnú spoločnosť, vďaka rozsiahlym skúsenostiam, silnému tímu odborníkov, ktorí sú pripravení vyhovieť aj tým najnáročnejším požiadavkám zákazníkov. Vysoká odbornosť zamestnancov spoločnosti NAFTA je spojená s dodržiavaním princípov a pravidiel profesionálneho správania. Naši zamestnanci, ich zodpovednosť a spoľahlivosť, sú základom úspechu spoločnosti. Ich spokojnosti, odbornému rastu a osobnému rozvoju preto venujeme maximálnu pozornosť. Bližšie informácie o spoločnosti nájdete na webovej adrese www.nafta.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

NAFTA a.s.
Votrubova 1
815 05 Bratislava

Kontakt

ID: 3686437   Dátum zverejnenia: 8.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Priemerná mesačná mzda od 1 170 EUR (základná mesačná mzda 975 EUR a k tomu variabilná zložka mzdy 20%); Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna, skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami; Možná úprava základnej mesačnej mzdy po zhodnotení výkonnosti;K mzde sú vyplácané mzdové zvýhodnenia v závislosti od režimu pracovného času (za prácu vo sviatok, za nočnú prácu, za prácu v sobotu a v nedeľu)