Zvyšujeme naše kapacity

Prijímame profesionálov
do našich kruhov.

Systémový špecialista - senior

Lokalita
Bratislava
Pracovný pomer
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaná mzda*
Od 1 585 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda od 2 060 EUR. Základná mesačná mzda od 1 585 EUR a variabilná zložka mzdy 475 EUR (30%). Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna, skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami.

Priemerná mesačná mzda od 2 060 EUR. Základná mesačná mzda od 1 585 EUR a variabilná zložka mzdy 475 EUR (30%). Suma základnej zložky mzdy je uvádzaná ako minimálna, skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami.

Čo bude vašou hlavnou náplňou práce?

Hľadáme systémového špecialistu, pre ktorého budú výzvou rôzne technické zadania a ktorý vhodne doplní náš dobre fungujúci tím. Vybraný kandidát získa prácu v stabilnej spoločnosti so strategickým významom v oblasti energetiky.

Čo bude Vašou hlavnou náplňou práce?
  • Spravovanie a monitorovanie serverovských a klientských operačných systémov a aplikácií
  • Podpora používateľov
  • Tvorba návrhov a koncepcií rozvoja systémovej infraštruktúry v nadväznosti na požiadavky a business ciele organizácie a vývoj informačných technológií
  • Návrh a implementácia nových systémov a ich vlastností
  • Konfigurácia serverov, diskových polí, PC
  • Príprava podkladov pre plánovanie stratégie rozvoja, konsolidácie informačného systému a podkladov pre rozpočet
  • Spolupráca pri návrhu IT štandardov a vypracovávaní projektov

Aké znalosti a zručnosti by ste mali mať?

Vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Zameranie

Technický smer - informačné technológie

Počet rokov praxe

5

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky

  • Ovládanie štandardných HW a SW (systémových, databázových) platforiem:
o Servery platformy Intel
o Microsoft prostredie (Windows Server, MS SQL, Exchange, M365, Microsoft Azure)
o Virtualizačné nástroje (VMware, Hyper-V)
  • Schopnosť používať PowerShell
  • Flexibilita, samostatnosť
  • Schopnosť pracovať v tíme, komunikačné zručnosti

Aké výhody a benefity ponúkame?

  • Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
  • Systém zamestnaneckých výhod a benefitov:
o príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
o príspevok na dopravu do zamestnania
o príspevok na regeneráciu pracovnej sily
o sociálne výpomoci
o príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
o zamestnanecké pôžičky
o príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť práce z domu - „Home office“
  • Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
  • Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
  • Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
  • Kvalitný vzdelávací program
  • Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
  • Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
ID: 3621274  Dátum zverejnenia: 10.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 585 EUR/mesiac