Špecialista účtovník/supervízor - senior (oblasť reportingu)

NAFTA a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegyňu/kolegu, pre ktorého bude výzvou riešenie účtovníckych otázok, hlavne v oblasti reportingu, ktorý vhodne doplní náš dobre fungujúci tím účtovníkov.
Vybraný kandidát získa prácu v stabilnej spoločnosti so strategickým významom v oblasti energetiky. NAFTA, a.s. je spoločnosť so 105 ročnou históriou v segmente Oil and Gas a patrí medzi popredných európskych hráčov v oblasti podzemného skladovania plynu.

Čo bude Vašou hlavnou náplňou práce?
• Komplexná práca v oblasti reportovania finančných výkazov
• Koordinácia a manažovanie procesu zostavenia reportingových balíkov
• Realizácia pravidelného a ad-hoc reportingu
• Identifikácia a implementácia zmien v legislatíve, IFRS štandardoch a skupinových účtovných politikách
• Konsolidácia a IFRS úpravy
• Komunikácia s externým auditorom a príprava podkladov pre audit
• Participácia na zahraničných projektoch (nastavenie spôsobu účtovania a reportingu za spoločnosti vstupujúce do konsolidácie)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Priemerná mesačná mzda od 1 950 EUR. (Základná mesačná mzda 1 500 EUR a variabilná zložka mzdy 30%). Finálna suma základnej mesačnej mzdy bude závisieť od individuálnych znalostí a skúseností vybraného kandidáta. Možná úprava základnej mesačnej mzdy po zhodnotení výkonnosti.

• Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
• Systém zamestnaneckých výhod a benefitov:
o príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
o príspevok na dopravu do zamestnania
o príspevok na regeneráciu pracovnej sily
o sociálne výpomoci
o príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
o zamestnanecké pôžičky
o príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
• Flexibilný pracovný čas
• Možnosť práce z domu - „Home office“
• Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
• Príjemné a tvorivé pracovné prostredie
• Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
• Kvalitný vzdelávací program
• Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
• Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

V prípade záujmu o profesiu žiadosť s profesijným životopisom zašlite e-mailom na adresu [email protected] alebo na adresu:
NAFTA a.s., oddelenie ĽZ a QPR,
Votrubova 1,
P.O.BOX 815 05,
815 05 Bratislava 1.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

3

Odborná prax v oblasti účtovníctva 3 - 5 rokov
Znalosť IFRS
Dobre rozvinuté analytické a logické myslenie
Skúsenosti s SAP výhodou
Flexibilita a ochota prispôsobiť pracovný deň aktuálnemu množstvu práce/stavu projektov
Samostatné riešenie úloh s pridanou hodnotou pre spoločnosť
Komunikatívnosť

Viac ako 45 rokov skúsenosti v skladovaní zemného plynu
Viac ako 105 rokov lídrom v prieskume a ťažbe uhľovodíkov
Viac ako výnimočná príležitosť rasť v modernej, medzinárodnej firme

NAFTA a.s. je rastúca medzinárodná spoločnosť s rozsiahlymi skúsenosťami v oblasti skladovania zemného plynu v podzemných zásobníkoch a v prieskume a ťažbe uhľovodíkov. Firma ponúka dlhoročné skúsenosti a know-how vo svojej oblasti, profesionálne služby, inovatívne produkty a expertízu v dynamickom a neustále meniacom sa odvetví v Európe. Svojou účasťou v kombinovaných projektoch doma aj v zahraničí sa NAFTA usiluje vybudovať silnú medzinárodnú spoločnosť, vďaka rozsiahlym skúsenostiam, silnému tímu odborníkov, ktorí sú pripravení vyhovieť aj tým najnáročnejším požiadavkám zákazníkov. Vysoká odbornosť zamestnancov spoločnosti NAFTA je spojená s dodržiavaním princípov a pravidiel profesionálneho správania. Naši zamestnanci, ich zodpovednosť a spoľahlivosť, sú základom úspechu spoločnosti. Ich spokojnosti, odbornému rastu a osobnému rozvoju preto venujeme maximálnu pozornosť. Bližšie informácie o spoločnosti nájdete na webovej adrese www.nafta.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

NAFTA a.s.
Votrubova 1
815 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Ida Noskova
Tel.: +421346974694
E-mail: poslať životopis
ID: 3593099   Dátum zverejnenia: 11.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Priemerná mesačná mzda od 1 950 EUR. (Základná mesačná mzda 1 500 EUR a variabilná zložka mzdy 30%). Finálna suma základnej mesačnej mzdy bude závisieť od individuálnych znalostí a skúseností vybraného kandidáta. Možná úprava základnej mesačnej mzdy po zhodnotení výkonnosti.