Inžinier pre plynové zariadenia - junior

NAFTA a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Priemerná mesačná mzda 1 110 EUR; Základná mesačná mzda 925 EUR a variabilná zložka mzdy 20%; Možná úprava základnej mesačnej mzdy po zhodnotení výkonnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácia o pracovnom mieste
Hľadáme kolegu, pre ktorého budú výzvou rôzne technické zadania a ktorý vhodne doplní náš dobre fungujúci tím. Vybraný kandidát získa prácu v stabilnej spoločnosti so strategickým významom v oblasti energetiky.

Čo bude Vašou hlavnou náplňou práce?
Definovanie stratégie používania a obnovy plynových zariadení (vrátane ostatných strojných zariadení) v súlade so stratégiou rozvoja divízie a s najnovším vývojovými trendmi vo svete.
Príprava technických podkladov pre nové projekty súvisiace s rozvojom skladovacích kapacít a tiež pre zvyšovanie technickej úrovne, bezpečnosti a spoľahlivosti plynových a ostatných strojných zariadení.
Návrh stratégie údržby s použitím moderných diagnostických metód a ich aplikácia pri údržbe.
Riadenie technickej časti realizácie zložitých projektov v rámci modernizácií, generálnych opráv a údržby plynových a ostatných strojných zariadení.
Tvorba technických zadávacích podmienok a špecifikácií pre obstarávanie plynových a ostatných strojných zariadení vrátane následného vyhodnocovania ponúk s cieľom zabezpečenia ich unifikácie a typizácie.
Vypracovávanie odborných posudkov a expertízne činností pri kontrolách plynových a strojných zariadení v prevádzke a údržbe.
Tvorba technických postupov pre modernizáciu, opravy a údržbu zariadení plynových a strojných zariadení.
Navrhovanie optimalizácie prevádzky plynových a strojných zariadení s cieľom ich efektívneho využívania.

Motivujúce finančné ohodnotenie - fixná zložka, variabilná zložka, ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
Systém zamestnaneckých výhod a benefitov:
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevok na dopravu do zamestnania
- príspevok na regeneráciu pracovnej sily
- stravovanie formou jedálnych kupónov
- sociálne výpomoci
- príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
- zamestnanecké pôžičky
- príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
Kvalitný vzdelávací program
Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

Informácie o výberovom konaní

Bližšia informácia k miestu výkonu práce.
Miesto výkonu práce / pravidelné pracovisko:
Plavecký Štvrtok

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ovládanie anglického jazyka
Vodičské oprávnenie skupina B
Ovládanie prác na PC
Flexibilita, samostatnosť, ochota učiť sa a aplikovať nové poznatky
Znalosť zariadení podzemného zásobníka výhodou
Znalosť príslušnej legislatívy (banskej, energetickej) výhodou

NAFTA je moderná spoločnosť s rozsiahlymi skúsenosťami v oblasti skladovania a budovania podzemných zásobníkov zemného plynu na Slovensku a zároveň slovenským lídrom v prieskume a ťažbe uhľovodíkov. Skladovacia kapacita systému podzemných zásobníkov zemného plynu, prevádzkovaného spoločnosťou NAFTA, predstavuje v súčasnosti 2,74 mld. metrov kubických.

NAFTA ponúka profesionálne služby, inovatívne produkty a expertízu v jednom z najdynamickejšie sa rozvíjajúcich odvetví priamo v srdci Európy. Kombinácia priaznivých geologických podmienok a výhodnej polohy zásobníkov spoločnosti NAFTA v blízkosti tranzitného systému zásobujúceho západných a južných susedov Slovenska, vytvárajú predpoklady pre vznik jedného z kľúčových uzloveurópskej plynárenskej siete.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

NAFTA a.s.
Votrubova 1, P.O.BOX 815 05
815 05 Bratislava 1

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. František Križák
Tel.: 02/4024 2622
E-mail: poslať životopis
ID: 3467779   Dátum zverejnenia: 10.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Priemerná mesačná mzda 1 110 EUR; Základná mesačná mzda 925 EUR a variabilná zložka mzdy 20%; Možná úprava základnej mesačnej mzdy po zhodnotení výkonnosti